WIĘCEJ PASAŻERÓW MIĘDZYNARODOWYCH NIŻ JAKAKOLWIEK INNA LINIA LOTNICZA

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (20 czerwca) z zadowoleniem przyjęła raport IATA, potwierdzający, iż Ryanair jest najczęściej wybieranym przewoźnikiem lotniczym w Europie. Statystyki IATA dotyczące transportu lotniczego na świecie w 2017 roku pokazują, iż Ryanair przewozi więcej pasażerów niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Europie oraz najwięcej pasażerów międzynarodowych ze wszystkich linii lotniczych na świecie.

Ryanair przewiózł w zeszłym roku ponad 128 milionów pasażerów (1 stycznia – 31 grudnia 2017r.), ponad dwa razy więcej niż Lufthansa (60 mln), prawie 5 razy więcej niż Wizzair (28 mln) i ponad 17 razy więcej niż LOT (7 mln).

Z okazji utrzymania pozycji lidera w Europie, Ryanair ogłosił 2-dniową wyprzedaż. Bilety z 10% zniżką na podróż we wrześniu i październiku dostępne sę do czwartku (21 czerwca) na Ryanair.com.

20 NAJWIĘKSZYCH PRZEOŹNIKÓW LOTNICZYCH W MILIONACH PASAŻERÓW*:

 

 

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

„IATA po raz kolejny potwierdziła, że Ryanair pozostaje najczzęściej wybieraną linią lotniczą w Europie. Raport potwierdza, iż Europejczycy oczekują najniższych cen i najszerszej siatki połączeń. W tym roku Ryanair przewiezie 139 milionów pasażerów, nadal oferując loty w najniższych cenach i rozszerzając siatkę połączeń. Z tej okazji wprowadzamy 2-dniową wyprzedaż, bilety z 10% zniżką na podróż we wrześniu i październiku dostępne są na Ryanair.com do czwartku (21 czerwca) do północy.”