Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Karkonoski Klasyk na nowej, bardziej wymagającej trasie. INTERFERIE Sport Hotel Bornit**** w Szklarskiej Porębie przygotował komfortowe pokoje oraz bogatą ofertę wypoczynku dla uczestników wyścigu.

W ostatni weekend sierpnia do Jeleniej Góry ponownie przyjadą kolarze z całej Polski. W czasie Górskich Szosowych Mistrzostw Polski na rundzie o długości 12,5 km rywalizować będą zawodowi kolarze w formule ProLigi, młodzi kolarze z klubów sportowych oraz amatorzy. Dla każdej z tych grup przewidziano osobny wyścig, dostosowany do ich poziomu sportowego. Trasa jest częścią najtrudniejszego podjazdu asfaltowego w Polsce. Przy dojeździe do Drogi Sudeckiej nachylenie sięga 24% na 100m.

Czterogwiazdkowy, komfortowy INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie przygotował dla wszystkich miłośników kolarstwa górskiego ciekawą ofertę pobytową z bogatym wachlarzem usług dodatkowych, już od 99 PLN/os/dzień. -Naszym Gościom udostępniamy bezpieczną przechowalnię rowerów, możliwość prania odzieży kolarskiej oraz mycia rowerów, dostęp do serwisu rowerowego oraz wypożyczalni z wysokiej jakości sprzętem kolarskim. Ponadto na zamówienie oferujemy indywidualne lub grupowe zajęcia z instruktorem oraz rozluźniający masaż sportowy – podkreśla Łukasz Kubacki z INTERFERIE S.A.

W dniach 30-31 sierpnia w Jeleniej Górze szykuje się zatem ciekawy wyścig oraz wielkie widowisko dla kibiców.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1.680 miejsc noclegowych w hotelach i obiektach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Obiekty nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat obiekty i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. INTERFERIE S.A. promują aktywny wypoczynek łączący relaks z profilaktyką zdrowia.