Scandinavian SWOT
– inwestowanie w Danii, Finlandii, Norwegii i  Szwecji –
to warto wiedzieć

28 listopada br. w Warszawie odbędzie się konferencja Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej pt. „Scandinavian SWOT”. Wydarzenie skierowane jest do polskich firm, które szukając możliwości dalszego rozwoju kierują swoje zainteresowanie w stronę krajów skandynawskich.

 

Celem konferencji jest dostarczenie podstawowych informacji o specyfice prowadzenia biznesu w krajach skandynawskich. Głównymi tematami podejmowanymi przez zaproszonych ekspertów będą:

  •  aktualna sytuacja gospodarcza w każdym z krajów,
  •  różnice kulturowe w biznesie,
  •  najważniejsze kwestie prawno-podatkowe,
  •  transport i logistyka – możliwości współpracy

W trakcie konferencji każdy z 4 krajów skandynawskich – Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja, zostanie zaprezentowany w odbywających się równolegle sesjach.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do nawiązania kontaktów biznesowych w ramach planowanych sesji networkingowych.

– Polscy przedsiębiorcy z coraz większym zainteresowaniem spoglądają w stronę krajów skandynawskich, a naszym celem jest ich przybliżenie – mówi Agnieszka Kowalcze, Dyrektor Izby. Znane są przykłady polskich firm z sukcesem działających na rynkach skandynawskich, jednak wielu przedsiębiorców nadal szuka informacji na temat prowadzenia biznesu w Skandynawii, co potwierdzają spływające do Izby liczne zapytania dotyczące tych kwestii – dodaje.  

Do współpracy zaproszeni zostali eksperci z Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji oraz Polski,  mający bogate doświadczenie na wszystkich rynkach, m.in. firmy: Danske Bank, Bank DnB Nord Polska, DSV Group Poland, Ecovis, Etta Consulting, Expat House, Greencarrier Freight Services Poland, Impactive, Innovation Norway, Magnusson Law Firm, Nordea Bank Polska, Peter Nielsen & Partners Law Office, Polar Logistics Poland, Polish Connection, Scandinavian Express.

Firmy zainteresowane udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu z biurem Izby tel. (22) 849 74 14, e-mail: spcc@spcc.pl . Zaproszenie oraz program konferencji w załączeniu.

 

 

 


Szczegółowych informacji dotyczących konferencji udziela:

Agnieszka Zielińska
Events Manager
Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza,
tel. 723 656 621
e-mail: azielinska@spcc.pl