W dniach 27 – 29 listopada 2014 r. będą miały miejsce targi poświęcone tematyce turystycznej TT Warsaw. Jednym z ich stałych już uczestników będzie Narodowa Agencja Turystyki Włoskiej (ENIT), która przedstawiać będzie uroki Półwyspu Apenińskiego.

Wraz z agencją promować się będzie Region Lombardii, który w przyszłym roku będzie gościł Światową Wystawę EXPO (EXPO 2015). Na włoskim stoisku nie zabraknie również przedstawicieli branży turystycznej, których reprezentować będą: Camping Village Europing oraz Gardaland Resort Spa.
Polski turysta znajduję się w centrum zainteresowania wielu włoskich operatorów branży turystycznej. Polacy cenią sobie wakacje „made in Italy” a bel paese od lat zajmuje czołowe pozycje w rankingu najchętniej odwiedzanych krajów przez Polaków (w roku 2013 było to 3 miejsce). Nic dziwnego zatem, że w tegorocznej edycji targów TT Warsaw, pod auspicjami ENIT-u weźmie udział kilkunastu przedsiębiorców branży turystycznej. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu Włochów polskimi turystami, ENIT zorganizuje Workshop ENIT Italia mający na celu spotkania B2B pomiędzy polskimi a włoskimi operatorami turystyki. Wydarzenie zapowiada się na największe tego typu w historii biura ENIT-u w Warszawie, gdyż zgromadzi łącznie ponad 45 reprezentantów sektora. O jego wadze świadczy również obecność Jego Ekscelencji Ambasadora Republiki Włoch Alessandro De Pedys, który powita uczestników w miejscu spotkania.

Zapraszamy na stanowisko ENIT na Tragach TT Warsaw – Stoisko B 18.