W każdą sobotę października w godzinach 10:00 – 11:45, Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na ćwiczenia z jogi oraz medytacje. Goście Muzeum, pod okiem doświadczonego instruktora, zrelaksują umysł i ciało a także poprawią kondycję.

Łazienki Królewskie to miejsce, w którym można zaczerpnąć zdrowia i energii każdego dnia. Miłośnicy sportu i czynnego relaksu mogą spacerować po zabytkowym Ogrodzie
oraz skorzystać z pięciokilometrowej trasy biegowej im. Janusza Kusocińskiego. W październiku zapraszamy naszych Gości na zajęcia z jogi i medytacji, które poprowadzi Joanna Sienicka, doświadczony instruktor z Fundacji Art of Living.

Program zajęć jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Składa się z delikatnych ćwiczeń fizycznych regenerujących i odmładzających ciało – asan, ćwiczeń oddechowych usuwających toksyny z organizmu – paranayam oraz z medytacji przynoszącej spokój, wzrost sił witalnych, radość i entuzjazm.

Zajęcia odbywają się w Podchorążówce (wejście od ul. Szwoleżerów) w Sali Wielkiej
od godziny 10:00 do 11:45. Zainteresowanych jedynie medytacją prosimy o przybycie punktualnie o godzinie 11.10. Prosimy o zabranie ze sobą maty lub koca.
Wejście do Sali Wielkiej znajduje się w środkowej części budynku, obok pomnika Ignacego Paderewskiego.

Wstęp wolny.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl,
na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie