Pierwszy w Warszawie asfaltowy tor kartingowy dla dzieci i dorosłych już od najbliższej soboty (1 kwietnia) będzie dostępny na PGE Narodowym dla wszystkich miłośników wyścigowych emocji na świeżym powietrzu

 

Na Kartingowym Narodowym na fanów prędkości i adrenaliny czekają najnowocześniejsze gokarty wiodącego producenta marki CRG o mocy 10 KM, a długi i szeroki tor, zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa, został dodatkowo wyposażony w najwyższej jakości precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s.

 

Położenie toru pozwala cieszyć się przepięknym widokiem na centrum Warszawy oraz Wisłę. Obiekt wyposażony jest w całodobowe oświetlenie umożliwiając tym samym korzystanie z toru do późnych godzin nocnych.

 

Kartingowy Narodowy to nie tylko dla rozrywka dla dorosłych. Z myślą o najmłodszych, obiekt wyposażony został w gokarty Junior dla dzieci od ok. 8-9 roku życia (od ok. 135 cm wzrostu) oraz gokarty podwójne Taxi, w którym dziecko od 5 roku życia (min. 120 cm wzrostu), pojedzie jako pasażer sprzętu prowadzonego przez swojego opiekuna. Gokarty Junior dostępne są od poniedziałku do piątku, gokarty Taxi 7 dni w tygodniu. Na najmłodszych (od 2 roku życia) czeka specjalna atrakcja – Mini tor z Mini-gokartami. W ofercie Kartingowego Narodowego, znajdują się również indywidualne szkolenia prowadzone przez instruktorów – Mistrzów Polski w kartingu profesjonalnym.

 

Od 1 kwietnia przez tydzień na Kartingowym Narodowym obowiązuje specjalna promocja – bilet w cenie 29 zł (regularna cena to 49 zł). Promocja dotyczy gokarta Centurion (gokart dla dorosłych lub młodzieży od 155 cm wzrostu).

 

Tor kartingowy znajduje się na terenie PGE Narodowego, od strony ul. Siwca, wejście bramą nr 9.