– Klinika La Perla teraz także w Krakowie

Już od początku listopada w luksusowym hotelu Holiday Inn, w samym sercu krakowskiego  starego miasta, otwiera swoją kolejną filie luksusowa siec Klinik La Perla.

W swojej ofercie proponuje najszersza gamę zabiegów z zakresu szeroko pojętej troski o urodę i młody wygląd. Znajdą się wśród nich zabiegi odmładzające, wyszczuplające, likwidujące problemy estetyczne, tkankę tłuszczową, ujędrniające skórę twarzy i ciała oraz wiele innych.   

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik  oferująca usługi na najwyższym światowym poziomie. Powstała z miłości do piękna i już od 14 lat cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów. Wizyta w La Perli  oznacza gwarancją skorzystania z najnowszych osiągnięć medycyny i kosmetologii  w atmosferze luksusu i relaksu. Celem jaki przyświeca przy otwieraniu nowych placówek  jest tworzenie miejsc zainspirowanych pięknem, gdzie klienci mogą zadbać nie tylko o swoje ciało ale i duszę.  

 Od listopada specjaliści Kliniki La Perla będą mogli podzielić się swoją wiedza i doświadczeniem z mieszkańcami Krakowa. Klinika w hotelu Holiday Inn, jest miejscem, gdzie  stworzono atmosferę komfortu i relaksu tak, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo. Do dyspozycji klientów jest sześć funkcjonalnych gabinetów wyposażonych w najnowocześniejsze, certyfikowane urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz SPA. Nowa placówka dysponuje takimi technologiami jak: Accent (Nowość), dzięki któremu wymodelujemy nie tylko ciało ale i twarz, Liporadiologie – skuteczną broń do walki z cellulitem, Zaffiro do wykonywania termo – liftingu czy Geneo które odżywi i ujędrni twarz.

 Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie tylko zlikwidują widoczne objawy starzenia jak zmarszczki czy plamy pigmentacyjne ale również wymodelują , ujędrnią i zahamują te procesy. W Klinice znajdują się jedyne w Polsce  urządzenia do bezinwazyjnego liftingu i poprawy owalu twarzy jak Ulthera , czy Liposonix, dzięki któremu bez interwencji chirurgicznej można zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Z okazji otwarcia Kliniki La Perla SPA „Kraków” specjalnie dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy wyjątkowa ofertę: zniżkę od 20% do 50% na wszystkie zabiegi, zapraszamy w weekend 14-16.11.2014. Rezerwacje pod numerem telefonu 784066278

Przyjdź, zobacz, przekonaj się sam, bo Kliniki La Perla to miejsce, w którym rodzi się piękno.