Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, oferują loty do Dubaju w promocyjnych cenach dla pasażerów z Polski. W cenie biletu podróżni otrzymają także całodniową wejściówkę do parku wodnego Atlantis Aquaventure i akwarium Lost Chambers – jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Dubaju.

Atlantis Aquaventure to niezwykły aquapark z imponującymi zjeżdżalniami, zajmujący powierzchnię 17 ha. Park mieści się w hotelu Atlantis The Palm i stanowi prawdziwą atrakcję, oferując 1,2 km nieskazitelnie czystej plaży i przepiękną panoramę miasta. Przyjazne delfiny i lwy morskie mieszkające w Zatoce Delfinów zapewnią idealną rozrywkę i niezapomniane przeżycia całej rodzinie. Lost Chambers to największe akwarium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w którym żyje ponad 65 tys. zwierząt morskich, w tym żarłacz czarnopłetwy, setki płaszczek z Morza Arabskiego i innych wód, a także kolorowe ryby i meduzy.

 

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z promocji, dokonując rezerwacji na stronie emirates.com od 28 października do 10 listopada 2019 r. na lot do Dubaju w dowolnej klasie realizowany od 2 listopada 2019 do 29 lutego 2020 r. Oferta nie obejmuje lotów od 23 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020r. Bilety są dostępne w promocyjnych cenach – od 1799 zł dla pasażerów klasy ekonomicznej i od 7999 zł dla klasy biznes. Po zakupie biletów w okresie obowiązywania promocji pasażerowie otrzymają od linii Emirates e-mail z unikalnym kodem dostępu, który umożliwia zdobycie całodniowej wejściówki do parku Atlantis Aquaventure. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie podróżujący z Warszawy do Dubaju i nie obejmuje ona osób przesiadających się w Dubaju. Bezpłatny bilet do parku wodnego Atlantis Aquaventure i akwarium Lost Chambers uprawnia do wstępu na cały dzień w godzinach otwarcia obiektów (park wodny czynny do zachodu słońca, akwarium do godziny 22.00).

 

Na pasażerów z Polski lecących do Dubaju czeka wiele atrakcji – m.in. najlepsze centra handlowe, słynne budynki i plaże, różnorodna i wielokulturowa kuchnia, wycieczki na pustynię i największy na świecie zadaszony stok narciarski. W jednym z najczęściej odwiedzanych kierunków na świecie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Lot liniami Emirates to najwyższa jakość i komfort podróży we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Wszyscy pasażerowie mają dostęp do ponad 4,5 tys. kanałów w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej Emirates ice z najnowszymi filmami, programami telewizyjnymi, muzyką i grami. Podczas lotu liniami Emirates pasażerowie mogą spodziewać się bezpłatnych napojów i posiłków inspirowanych kuchnią regionalną, a także słynnej obsługi wielonarodowego personelu pokładowego, w tym również Polaków. Podróżującym liniami Emirates przysługują także bardzo wysokie limity bagażu – do 35 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.

 

Uznany program lojalnościowy Emirates Skywards umożliwia jego członkom gromadzenie punktów Skywards Miles przy realizacji lotów z Emirates, flydubai lub linii partnerskich, a także przy korzystaniu z hoteli, wypożyczalni samochodów, banków, obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych i partnerów lifestylowych takich jak Dubai Mall czy Dubai Duty Free.

 

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie emirates.com oraz w biurach podróży.

*Obowiązują warunki promocji.