Warszawa, 11 lutego 2015 roku – Walentynki jeszcze nigdy nie były tak odlotowe. Teraz aż przez 6 weekendów każda para może wybrać się w podróż o 50% taniej.

Wyjątkowo romantyczne chwile można spędzić m.in. w Paryżu, Wiedniu czy Amsterdamie. A to nie koniec niespodzianek! Pasażerowie LOT-u mają do wyboru dodatkową ofertę prezentów.

Wyjątkowa Szalona Środa już dzisiaj! Przez całą dobę na lot.com każda para, która kupi bilet na podróż od piątku do poniedziałku, nawet przez kolejne 6 weekendów (13-16, 20-23 lutego, 27 lutego – 2 marca, 6-9, 13-16 i 20-23 marca) może podróżować za połowę ceny. Promocją objęte są rejsy po Europie, z Polski do: Paryża, Wiednia, Brukseli, Londynu, Mediolanu, Amsterdamu, Hamburga, Monachium, Frankfurtu, Bukaresztu, Sofii, Pragi, Budapesztu, Kijowa, Wilna i Rygi. Warunek promocji jest jeden – rezerwacja musi obejmować przelot dla 2 osób w obie strony. Wystarczy przed wybraniem rejsu wpisać w  pole „wpisz kod promocji” hasło „walentynki”.
Odwiedź: http://www.lot.com/pl/pl/szalona-sroda lub http://www.lot.com/pl/en/crazy-wednesday i rezerwuj bilety.

LOT przygotował także specjalną Walentynkową ofertę na artykuły duty free, zarówno w sprzedaży na pokładzie, jak i online na airkiosk.lot.com. Wybrane produkty z tej oferty do końca lutego będą tańsze aż o 30%. Do każdego zamówienia złożonego on-line dołączona zostanie niespodzianka.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich zakochanych będzie także specjalny zestaw z oferty LOT Moments. Prezent można zamówić przez internet z dostawą na pokład i w ten sposób zrobić kolejną, po zakupie „romantycznego” biletu, niespodziankę osobie, z którą podróżujemy. Spersonalizowane życzenia dołączone do tej przesyłki z pewnością będą miłym wspomnieniem czułego weekendu spędzonego w jednym z europejskich miast. Wyjątkowo w lutym zestaw ten będzie także dostępny na pokładach Dreamlinerów w rejsach do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Pekinu.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.