Szanowni Państwo

LOT zawiesza rejsy do Tel Avivu do najbliższego poniedziałku.

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów LOT nie będzie latał do Izraela do poniedziałku 28 lipca włącznie. Ma to związek z napiętą sytuacją w regionie. Na wszystkie rejsy do Izraela w tym terminie wprowadzony został już tak zwany stop booking, czyli nie można już kupić biletów.

Jednocześnie LOT uruchamia specjalną procedurę. Pasażerowie, którzy kupili bilety na rejsy do Tel Avivu z datą wystawienia przed 23 lipca 2014 mogą do 31 października bezkosztowo zmienić termin podróży na tym kierunku lub w przypadku podróży w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 6 sierpnia) otrzymać zwrot kosztów za bilety. Procedura daje również możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji na połączenia do Larnaki na wyraźne życzenie pasażera.

W celu dokonania zmian prosimy wszystkich pasażerów podróżujących do Izraela o kontakt z naszym call center pod numerami telefonów 0 801 703 703 (w Polsce) lub 48 22 577 99 52 (za granicą). Bieżące informacje zamieszczone są również na lot.com

LOT na bieżąco monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami. Połączenia zostaną przywrócone tak szybko jak to możliwe, gdy zyskamy pewność, że nasze operacje są w stu procentach bezpieczne.

Z wyrazami szacunku

Biuro Prasowe

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
ul.17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, Polska

tel.: (022) 606 79 19

e-mail: media@lot.pl
www.lot.com