STAROPOLANKA, naturalna woda mineralna Uzdrowisk Kłodzkich, po raz kolejny zaangażowała się w sport.

Tym razem, specjalna linia wody STAROPOLANKA Sport Desire będzie wspierana przez Łukasza Kubota, wybitnego polskiego tenisistę, triumfatora Australian Open 2014 w podwójnej grze oraz zwycięzcę dziewięciu turniejów deblowych ATP World Tour i finalistę dwóch turniejów singlowych ATP Tour. Umowa o współpracy pomiędzy STAROPOLANKĄ, a Łukaszem Kubotem została podpisana 5 marca 2015 roku.
Głównym celem współpracy ze znanym sportowcem jest nie tylko wspieranie rozwoju brandu STAROPOLANKI. Łukasz Kubot, firmujący swoją twarzą STAROPOLANKĘ Sport Desire, wodę przeznaczoną dla sportowców i ludzi aktywnych, jest również potwierdzeniem, że marka rozwija się równie dynamicznie, jak jego kariera sportowa. To również ogromna szansa dla STAROPOLANKI na promocję swoich produktów nie tylko w kraju, ale i za granicą.  
– Wsparcie naszego nowego produktu – STAROPOLANKI Sport Desire – wizerunkiem Łukasza Kubota wpisuje się w strategię marki, której celem jest docieranie do osób uprawiających sport, poszukujących wartościowej wody i chcących na bieżąco uzupełniać minerały w swoim organizmie. A STAROPOLANKA Sport Desire jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku, w którym świadomość  konsumentów na temat wysokiej jakości  wód mineralnych jest coraz większa. Nie bez znaczenia jest również dla nas fakt, że Łukasz Kubot swoją postawą prezentuje zdrowy styl życia, wspiera aktywność w codziennym życiu, co ma szanse przełożyć się na wizerunek naszej marki oraz odbiór konsumentów, którzy lubią naśladować znanych sportowców – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU, producenta STAROPOLANKI.
STAROPOLANKA już po raz kolejny będzie zaangażowana w wydarzenia tenisowe. Wcześniej dwukrotnie wspierała Agnieszkę Radwańską podczas finału i półfinału Wimbledonu w Londynie, a także już po raz trzeci będzie partnerem turnieju kobiecego tenisa Katowice Open. Dlatego też wsparcie Łukasza Kubota w naturalny sposób wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię brandu.   
Łukasz Kubot jest pierwszym tenisistą, od czasów Wojciech Fibaka, który osiągnął pierwszą 100. rankingu tenisistów, a następnie pierwszą 50. rankingu. W ramach współpracy ze STAROPOLANKĄ, Łukasz Kubot będzie wspierał rozwój marki, a także zostanie oficjalną twarzą nowego produktu – wody mineralnej STAROPOLANKA Sport Desire dedykowanej sportowcom i ludziom prowadzącym aktywny tryb życia.  

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.
www.staropolanka.pl