Dobra wiadomość dla branży turystycznej. Na rynku pojawił się nowy serwis ogłoszeniowy Mazureo.pl, skupiający oferty z regionu Wielkich Jezior.

Wraz z początkiem wakacji ruszył nowy serwis ogłoszeniowy. Mazureo.pl to nowoczesny portal skupiający oferty czarteru jachtów, noclegów i ciekawych miejsc z obszaru Wielkich Jezior Mazurskich. Serwis jest także bazą sterników oraz instruktorów żeglarstwa, oferujących swoje usługi.

Mazureo.pl powstał z myślą o promocji turystyki na Mazurach. Postawiliśmy na prostotę i intuicyjność, ponieważ zależy nam, by strona była jak najbardziej przyjazna naszym przyszłym klientom oraz spełniała ich oczekiwania. Wśród istniejących na rynku portali ogłoszeniowych brakowało nam serwisu z prostym interfejsem, który jednocześnie skupia wysoko jakościowe ogłoszenia, bez zbędnych reklam. Naszym serwisem planujemy wypełnić tę lukę – mówi Adrian Stabiński, współwłaściciel i pomysłodawca mazuero.pl.

Głównym wyróżnikiem Mazureo.pl jest świeży i przejrzysty wygląd strony, który w sposób intuicyjny umożliwia turystom znalezienie konkretnej oferty. Dodatkowym atutem jest uproszczony mechanizm dodawania własnego ogłoszenia. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach i zajmuje niecałe 5 minut.

Dla wszystkich ogłoszeniodawców jest to bardzo dobra okazja do promocji działalności w nowoczesnym serwisie, który ma szansę stać się najlepszym portalem ogłoszeniowym w regionie.  Co więcej, dodawanie ofert jest obecnie całkowicie darmowe.

Twórcy Mazureo.pl pracują również nad mobilną wersją serwisu, która będzie automatycznie wyświetlana na telefonach i tabletach. Dzięki niej, każdy turysta za pomocą jednego kliknięcia, znajdzie ciekawą ofertę w pobliżu swojej obecnej lokalizacji. (np. dobrą restaurację, wypożyczalnię sprzętu wodnego, czy tawernę, do której warto udać się wieczorem).  

Partnerami firmy są: Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski oraz portal wędkarski shrap-drakers.pl.
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie mazureo.pl, a także na oficjalnym profilu marki w serwisie Facebook: facebook.com/mazureo.