1 sierpnia 2014 r. w Sopocie wystartowało jedno z najważniejszych wydarzeń modowych i kulturalnych w Polsce – Sopot Art & Fashion Week. Do 17 sierpnia na Bucclè Beach – luksusowej strefie nieopodal sopockiego molo, odwiedzający będą mogli zaangażować się w różnorodne przedsięwzięcia z zakresu sztuki, mody i designu. Jedną z dodatkowych atrakcji wydarzenia będą rejsy na pokładach floty Premium Yachting, który jest partnerem tego wydarzenia.

Pierwsza połowa sierpnia to dla wszystkich gości odwiedzających nadmorski kurort czas pełen atrakcji. Sopot Art & Fashion Week to szeroki wachlarz aktywności, który obejmować będzie wernisaże, seminaria, spotkania z artystami i projektantami, strefę architektury i grafiki, pokazy mody i działania sportowe.  Modowe święto nad Bałtykiem nie mogłoby funkcjonować bez akcentów morskich. Dlatego jednym z partnerów wydarzenia została flota luksusowych jachtów Premium Yachting, które stacjonować będą w Marinie Sopot. Na pokładach ekskluzywnych jednostek  Jeanneau Sun Odyssey 42 Deck Saloon odbywać się będą spotkania kuluarowe i biznesowe. Dla najbardziej aktywnych zakupowiczów, organizatorzy przewidzieli także vouchery na kilkugodzinne rejsy po Zatoce Gdańskiej do wykorzystania do 17 sierpnia.
Ponadto, 15 sierpnia w ramach sopockiego wydarzenia odbędą się wyjątkowe regaty. Goście Sopot Art & Fashion Week na wodach Zatoki Gdańskiej będą rywalizować z gośćmi Premium Yachting. Stawką rywalizacji będzie miano najlepszej załogi oraz symboliczna beczułka rumu. Już dziś zapraszamy do kibicowania obu drużynom! Relacje z wydarzenia możecie śledzić na  http://www.premiumyachting.pl/ oraz https://www.facebook.com/pages/Premium-Yachting

Premium Yachting specjalizuje się w czarterze luksusowych jachtów i organizacji rejsów wzdłuż polskiego wybrzeża oraz w dalekich, zagranicznych destynacjach. Flota składa się z dopasowanych do potrzeb gości ekskluzywnych jachtów, cumujących w sercu Trójmiasta. Te luksusowe jednostki cechują się wysokim standardem wyposażenia, a ponadto oferują dużą przestrzeń w kokpicie oraz salonie, zapewniającą komfort przebywania na pokładzie. Specyfika jachtów pozwala na organizację szerokiego i różnorodnego wachlarza imprez, od spotkań biznesowych z kluczowymi kontrahentami, aż po zaręczyny i romantyczne rejsy we dwoje.

Premium Yachting to firma specjalizująca się w usługach czarteru jachtów i organizacji luksusowych rejsów, zarówno na polskim wybrzeżu, jak również w odległych, zagranicznych destynacjach. Flota firmy składa się z ekskluzywnych jachtów żaglowych i motorowych. Oferta Premium Yachting skierowana jest do grupy bardzo wymagających Klientów, ceniących komfort i wysoką jakość obsługi.