W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi, faktury za przejazdy taksówką będą automatycznie przesyłane do kont użytkowników platformy Concur, przez co ich zbieranie i drukowanie nie będzie już konieczne. Dzięki integracji obu platform, użytkownicy Concur i mytaxi mogą mieć wygodniejszy oraz w pełni zintegrowany wgląd w wydatki podróżne, zwłaszcza te związane z przejazdami służbowymi.

 

– Coraz więcej pracodawców w Polsce korzysta z wygody bezgotówkowego rozliczania przejazdów taksówką swoich pracowników w ramach Konta Firmowego mytaxi – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Użytkownicy biznesowi stanowią już blisko 30% wszystkich pasażerów mytaxi w Polsce i z ich myślą dokonaliśmy integracji mytaxi i Concur. Pracownik przebywający w delegacji, obok wszystkich innych wydatków na platformie Concur, takich jak za hotel czy restaurację, będzie mógł zobaczyć również rachunki za przejazdy mytaxi, które zostaną dodane w czasie rzeczywistym, tuż po kursie taksówką.

 

Platforma Concur jest międzynarodowym liderem wśród narzędzi online do zarządzania firmowymi wydatkami i spółką zależną od koncernu SAP. Korzystają z niej między innymi takie globalne firmy jak Facebook oraz Google. Podobnie jak mytaxi, Concur funkcjonuje międzynarodowo i jest dostępny w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Szwecji i Polsce.

 

Więcej informacji: www.mytaxi.com/Concur