Aż 5 nowych, dodatkowych miast i więcej kursów do Warszawy

•    Nowość w siatce połączeń PolskiBus.com – linie P6 i P10 będą miały nowy przystanek
w Radomiu!
•    Mieszkańcy Radomia otrzymują dodatkową możliwość podróży do aż 5 nowych miast – Kielc, Krakowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Zakopanego oraz Rzeszowa
•    Dodatkowo liczba kursów pomiędzy Radomiem a Warszawą wzrośnie aż do 15 połączeń dziennie
•    Sprzedaż biletów rozpoczyna się już dziś, 24 lutego, a pierwsze kursy będą realizowane od 3 marca
•    Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Więcej szczegółów na stronie: www.polskibus.com

PolskiBus.com ma ogromną przyjemność poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem siatki połączeń już od 3 marca linie P6 i P10 będą miały nowy przystanek w Radomiu. Dzięki temu mieszkańcy tego miasta otrzymują wspaniałą możliwość planowania podróży do aż
5 nowych, dodatkowych miast – Kielc, Krakowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Zakopanego oraz Rzeszowa oraz większą liczbę kursów do Warszawy – aż 15 połączeń dziennie! Już dziś, 24 lutego rezerwuj bilety na stronie www.polskibus.com.

„Z przyjemnością chciałbym poinformować o nowych i niezwykle pozytywnych zmianach dla mieszkańców Radomia. W ramach rozbudowy naszej siatki połączeń, już od 3 marca autokary PolskiBus.com kursujące na liniach P6 i P10 będą zatrzymywały się w tym mieście. Dzięki temu Radom zyskuje nowe połączenia z kolejnymi wspaniałymi miastami oraz dodatkową liczbę codziennych kursów do stolicy. Jestem przekonany, że nasi Pasażerowie docenią to udogodnienie, które daje im jeszcze większe możliwości planowania komfortowych podróży z PolskiBus.com.”  – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.
Wszystkie kursy zarówno do, jak i z Radomia, są realizowane z przystanku Dworzec PKS przy
ul. B. Prażmowskiego 8. Autokary PolskiBus.com z Radomia w kierunku Warszawy odjeżdżają codziennie o godzinach: 03:05, 04:45, 10:15, 11:15, 12:05, 13:40, 14:35, 15:25, 17:25, 19:05, 20:30, 21:20, 21:45, 22:15. Kursy do Krakowa będą realizowane o godzinach: 01:30, 07:45, 08:45, 09:45, 11:45, 14:45, 16:00, 17:30, 19:30, 21:15; a do Zakopanego o: 01:30, 08:45, 11:45, 16:00, 17:30. Autokary
z Radomia w kierunku Rzeszowa odjeżdżają o godzinach: 01:45, 10:00, 13:45, 17:45, 20:15. Zaktualizowany rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
Linie P6 oraz P10 będą miały charakter połączeń pospiesznych, w związku z tym będą na nich obowiązywać ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie PolskiBus.com [link]. . Dodatkowo, aby przybliżyć pasażerom sposób działania nowego systemu oraz ułatwić zakup biletów, PolskiBus.com przygotował krótki filmik instruktażowy [link].
Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Wybierając PolskiBus.com masz gwarancję podróży w bardzo atrakcyjnych cenach, a także dbasz o środowisko. Jeden autokar PolskiBus.com może zabrać na pokład ponad 70 osób, emitując znacznie mniej zanieczyszczeń niż 70 aut osobowych! Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Aby zarezerwować bilety wystarczy wejść na www.polskibus.com i wybrać jedną z 19 tras łączących 22 polskie miasta
i 6 zagranicznych lokalizacji.

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.