Jesienią, kiedy zaczyna się robić pochmurno i chłodno, coraz częściej wracamy pamięcią do chwil spędzonych pod palmami, nad brzegiem oceanu lub w gorących tropikach.

Chcąc przywołać miłe wspomnienia i zaplanować urlop na kolejny rok warto sprawdzić nowości w ofercie First Minute 2015 Alfa Star i zarezerwować wymarzoną wycieczkę w niższej cenie. Wielbiciele egzotycznych podróży z pewnością znajdą tu coś dla siebie.
Bogata propozycja wakacyjnych wyjazdów First Minute 2015 będzie dostępna już od 3 listopada do 31 grudnia 2014. Obejmuje ona wycieczki organizowane w terminie od 3 maja do 31 października 2015 roku. Turyści podróżujący z Alfa Star zyskają gwarancję, że cena wyjazdu First Minute nie będzie wyższa od ofert Last Minute. Oznacza to, że już teraz można zarezerwować wymarzone wakacje w najniższej możliwej cenie, która nie ulegnie zmianie.
Oprócz dobrze znanych propozycji w ofercie First Minute 2015 pojawiły się również nowości. Wielbiciele Bułgarii w tym roku będą mogli spędzić urlop w dwóch nowych kurortach. Pierwszy z nich to Obzor, charakteryzujący się największą liczbą słonecznych dni  w ciągu roku, niezwykle dużą zawartością jodu w powietrzu, jak również jedną z najdłuższych plaż w Bułgarii. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących wypoczywać w otoczeniu przepięknych plaż. Obzor znajduje się pomiędzy  Słonecznym Brzegiem, a Złotymi Piaskami – w odległości ok. 65 km od każdej z miejscowości. Z uwagi na doskonałe położenie kurortu, oferta z pewnością spodoba się osobom zainteresowanym dojazdem własnym.  Obiekty, na które warto zwrócić uwagę rezerwując wycieczkę, to Obzor Beach Resort położony przy plaży, który charakteryzuje się znakomitym serwisem oraz Sunrise All Suite Resort, dysponujący dużymi apartamentami, dostosowanymi do wymogów rodzin nawet 8 osobowych.  Cena tygodniowego pobytu dla osoby dorosłej kształtuje się od 650 PLN, dziecko płaci jedynie 55 PLN.
Kolejną nowością w ofercie First Minute 2015 Alfa Star jest Albena, ceniona nie tylko za szerokie plaże i „złoty piasek”, ale również za usytuowanie w otoczeniu przepięknych parków. W pobliżu Albeny znajduje się rezerwat przyrody „Balata”. Miejsce to jest jednym z najpiękniejszych parków w Europie rozciągającym się w dolinie rzeki Batovska.  Z uwagi na fakt, że Albena położona jest w ekologicznie czystym regionie, obiekt został oznaczony „Błękitną Flagą”. Kurort oferuje gościom bezpłatny, bezprzewodowy Internet na całym terenie, dodatkowo każdy z hoteli ma wyznaczoną własną część plaży z leżakami oraz parasolami, z których goście hotelowi mogą korzystać bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Ponadto  Albena wyróżnia się dużą ilością basenów na plaży oraz rozbudowanym kompleksem basenowym w hotelach. Szczególnie polecane obiekty znajdują się tuż przy plaży, to hotel Slavunia i Mura.  Tygodniowy pobyt w Albenie z opcją All inclusive można zarezerwować już za 1599 PLN (podróż samolotem), gdzie dziecko płaci jedyne 555PLN.
W tegorocznej ofercie First Minute 2015 pojawiły się również Bałkany. Klienci Alfa Star będą mieli możliwość wypoczynku w Chorwacji oraz Czarnogórze. Na turystów czekają luksusowe hotele oraz nieco skromniejsze propozycje dostosowane do potrzeb zarówno indywidualnych podróżnych jak i rodzin z dziećmi.

Dzięki wcześniejszej rezerwacji wyjazdu, osoby lubiące aktywny wypoczynek będą mogły skorzystać z nawet 50 % zniżki na tego typu wycieczki. Oferta First Minute 2015 to także gwarancja niezmienności ceny niezależnie od wzrostu kursów walut lub cen paliwa. To również możliwość bezpłatnej zmiany jednego z uczestników wycieczki, kierunku podróży czy terminu wyjazdu!
Małgorzata Strzylak–Skalińska, rzecznik prasowy Alfa Star S.A. mówi: „W naszej ofercie First minute 2015 pojawiło się kilkanaście nowych hoteli gwarancyjnych, z których większość znajduje się przy plaży i posiada dobrą infrastrukturę dla dzieci, np. Aquaparki czy mini kluby. Postawiliśmy również  na hotele w centrum miast, stanowiące idealną bazę wypadową dla osób, które samodzielnie lubią zwiedzać okolice. Dodaliśmy także sporo apartamentów z opcją własnego wyżywienia, cieszących się coraz większą popularnością.”
Tegoroczna propozycja wyjazdów First Minute 2015, przygotowana przez biuro podróży Alfa Star S.A., to możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. Zarówno osoby lubiące samotnie odkrywać uroki egzotycznych miejsc, jak również wielbiciele wyjazdów rodzinnych,  czy turyści ceniący wysoki standard hotelu, na pewno znajdą coś dla siebie.