•    Już dziś, 24 listopada PolskiBus.com otworzył nowy kalendarz na zimowe miesiące na początku 2015 roku
•    Zaplanuj swoją podróż z PolskiBus.com i zarezerwuj bilet na okres od 12 stycznia do 26 marca 2015 roku
•    Bilety w cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację są dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com

Nadszedł dzień, na który czekają tysiące podróżników. PolskiBus.com otwiera kalendarz na kolejne, zimowe miesiące i udostępnia pulę biletów, których cena rozpoczyna się od 1 zł + 1zł opłaty za rezerwację. Nie czekaj i już teraz wejdź na www.polskibus.com, aby korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki zarezerwować bilety na przejazdy w ramach nowego kalendarza od 12 stycznia do 26 marca 2015 roku.
„Wiedząc, jak wiele osób oczekuje na ten ważny dzień, mam przyjemność poinformować, że to właśnie dziś otworzyliśmy kalendarz na kolejne miesiące! Jest to zatem idealny moment, aby zarezerwować bilety w bardzo atrakcyjnych cenach na przejazdy w okresie ferii zimowych od 12 stycznia do 26 marca 2015 roku. Zaplanuj niezapomnianą podróż do jednej z wielu atrakcyjnych polskich lub zagranicznych lokalizacji. Atrakcyjnych tym bardziej, że czeka na Was wiele biletów dostępnych już za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Zapraszamy do rezerwowania biletów i podróżowania z PolskiBus.com” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Już teraz wejdź na stronę www.polskibus.com i korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki zarezerwuj bilety w okresie od 12 stycznia do 26 marca 2015 roku. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.
Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.