Intensywny sezon letni mógł wyczerpać pokłady energii. Dlaczego więc nie zregenerować sił w najpiękniejszym polskim uzdrowisku?  Dlaczego nie zrobić tego za pół ceny?

Doskonałą do tego okazją będzie weekend 17 -19 października 2014 r. Miasto Kołobrzeg już po raz kolejny jest organizatorem akcji „Kołobrzeg za 50%”.  Wśród barwnie „pomalowanych” przez jesień parków i szumów fal będzie można skorzystać z coraz bogatszej oferty usług gastronomicznych i noclegowych.  Liczna grupa gestorów kusi niskimi cenami i wysoką gwarancją jakości.

Grzaniec w klimatycznej kawiarence, czy może relaksujący masaż gorącymi kamieniami? A jak Państwo spędzicie ten wyjątkowy jesienny weekend?

Luksusowe hotele, ośrodki i kwatery prywatne już czekają na przyjęcie wymagających gości. Liczne restauracje i kawiarnie szykują znakomite menu tak aby rozgrzać podniebienia i pobudzić zmysły smaku i zapachu. Liczne atrakcje oferowane przez muzea, kręgielnie czy ośrodki sportu pobudzą do aktywnego wypoczynku. Popołudniami dotyk leczniczych masaży i zabiegów spa&wellnes pozwolą zapomnieć o jesiennej aurze.

Już dziś zaplanuj swoją weekend w Kołobrzegu!

Zapraszamy na stronę: www.klimatycznykolobrzeg.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą dostępną w ramach akcji „Kołobrzeg za 50%” i fanpage Klimatyczny Kołobrzeg.