Warszawa – Lublin – Rzeszów! Już ponad 6000 sprzedanych biletów

•    Linia Warszawa – Lublin – Rzeszów bije rekordy popularności!
•    Linia Warszawa – Lublin – Rzeszów – w ciągu 8 dni, już ponad 6000 sprzedanych biletów!
•    W ramach połączenia Warszawa – Lublin aż 9 połączeń dziennie, Warszawa – Lublin – Rzeszów oferujemy 5 połączeń!
•    Bilety są dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com. Ceny biletów zaczynającej się od już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.
•    Ponad 15 000 klientów wsparło naszą inicjatywę popierającą uruchomienie linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów podpisując się pod petycją

PolskiBus.com z przyjemnością informuje, że nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pasażerów. W ciągu 8 dni od uruchomienia linii zostało sprzedanych ponad 6000 biletów. Jednocześnie nadal zapraszamy naszych pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując petycję (www.polskibus.com/petition) bowiem Stowarzyszenia Lexmid i BUS zaskarżyły do Samorządowego Kolegium Odwoławczego (SKO) decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, która umożliwiła nam uruchomienie tego połączenia, zatem wciąż istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana. Podpisując naszą petycję wyrażacie Państwo także swoje poparcie dla nowych przyszłych połączeń.
„Zainteresowanie nowymi połączeniami, które po długich staraniach otworzyliśmy 16 października przekroczyło nasze oczekiwania. Ilość sprzedanych biletów, w tak krótkim czasie, jest niezbitym dowodem na to, że decyzja o otwarciu linii łączącej stolicę województwa lubelskiego z Warszawą i Rzeszowem była zdecydowanie słuszna. Jednocześnie chciałabym podziękować za wszystkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Ponad 15 000 osób podpisało się pod kampanią wspierającą otwarcie linii Warszawa-Lublin-Rzeszów, codziennie otrzymujemy pozytywne komentarze na naszym profilu na Facebooku oraz dostajemy ogromną liczbę korespondencji mailowej popierającą nasze działania. W tym miejscu pragnę również serdecznie podziękować za głosy otrzymane od środowisk zrzeszających osoby niepełnosprawne. Nadal gorąco zachęcam do dalszego wspierania naszej wspólnej inicjatywy ” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy Polskibus.com
Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Pasażerowie będą mogli planować podróż wybierając spośród dostępnych połączeń na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów. Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Każdy pojazd jest wyposażony w uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz aby uzyskać więcej informacji na temat naszej siatki połączeń. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.