•    Nowe połączenia PolskiBus.com w ramach linii P7 do Rzeszowa aż 5 razy dziennie
•    Liczba realizowanych połączeń pomiędzy Warszawą a Lublinem wzrośnie z 5 do 9 dziennie
•    Nowe połączenia planujemy rozpocząć od środy, 1 października 2014
•    Bilety będą dostępne w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej
•    Rezerwacja biletów już wkrótce na stronie www.polskibus.com

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie. Bieżąca zmiana sprawia, że pasażerowie z Lublina zyskają zarówno połączenie z kolejnym dużym polskim miastem, jak i zwiększoną liczbę połączeń do Warszawy – 9 kursów dziennie. Mieszkańcy Rzeszowa będą mieli możliwość planowania podróży do stolicy korzystając zarówno z 5 nowych połączeń w ramach linii P7, jak również dotychczasowych 5 kursów bieżącej linii P10.
PolskiBus.com zawsze bardzo uważnie analizuje potrzeby pasażerów, aby wprowadzać usługi zgodne z zapotrzebowaniem, wciąż podnosić standard i komfort podróżnych oferując najwyższy poziom za rozsądną cenę. Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Bilety już wkrótce będą dostępne na www.polskibus.com. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
 „Informowanie o nowych trasach i połączeniach jest dla nas zawsze wyjątkowo przyjemnym momentem. Tym razem mam przyjemność poinformować, że kolejnym etapem naszego dynamicznego rozwoju jest połączenie Warszawy z Lublinem i Rzeszowem w ramach przedłużenia bieżącej linii P7. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować mieszkańcom tych wspaniałych miast kolejne możliwości dogodnego planowania podróży wraz z dostępem do nowej destynacji – Rzeszowa. Z uwagą słuchaliśmy potrzeb
 i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com. „Te nowe połączenia są dodatkowymi informacjami do ostatnio ogłaszanych. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji.” – dodaje Grażyna Fałdyga-Król.
Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8,5 miliona pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.