Na polskim rynku zadebiutował nowy serwis internetowy Panorama Hoteli, dostępny pod domeną hotele.pf.pl.

Projekt powstał we współpracy Eniro Polska, właściciela wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl i firmy HotelsCombined – światowego lidera w porównywaniu cen noclegów. Serwis Panorama Hoteli jest zintegrowany z wyszukiwarką panoramafirm.pl i uzupełnienia ofertę w zakresie lokalnego wyszukiwania.

Panorama Hoteli (hotele.pf.pl) to bezpłatny serwis internetowy, w którym użytkownicy mogą wyszukać, porównać i rezerwować noclegi w hotelach w najlepszej cenie na całym świecie. W Panoramie Hoteli można rezerwować zarówno pokoje w hotelach należących do największych sieci hotelarskich (takich jak np.: Best Western, Mercury, Hilton, Holiday Inn, Golden Tulip, Mariott) oraz tych, które są obecne w systemach rezerwacyjnych (np. booking.com, agoda.com., hotels.com), jak i w hostelach. Dzięki nowemu serwisowi w jednym szybkim i prostym wyszukiwaniu można znaleźć najlepsze oferty noclegów z największych serwisów rezerwacyjnych i porównać ceny. Korzystanie z serwisu Panorama Hoteli jest w 100% bezpłatne. Ceny, które są widoczne na stronie hotele.pf.pl, zawierają wszystkie podatki, które należy wziąć pod uwagę przy porównywaniu ofert z różnych stron rezerwacyjnych. Rezerwacji hotelu dokonuje się już po przejściu na witrynę dostawcy.

Coraz więcej osób organizuje wyjazdy krajowe i zagraniczne na własną rękę i poszukuje istotnych informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które w znaczący sposób ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dokonując wyboru noclegu podróżnicy korzystają najczęściej z porównywarek systemów rezerwacyjnych.

„Wprowadzenie na rynek serwisu Panorama Hoteli to kolejny element transformacji biznesu jaki zachodzi w naszej firmie. W tym roku po raz pierwszy 100% przychodów Eniro Polska będzie pochodzić wyłącznie z produktów cyfrowych, a będąc liderem wśród wyszukiwarek lokalnych stale inwestujemy w rozwój produktów internetowych i mobilnych, tym samym dostosowując się do potrzeb wymagającego rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników i reklamodawców, podjęliśmy decyzję biznesową o rozszerzeniu portfolio usług o platformę rezerwacji hoteli. Dzięki współpracy z firmą HotelsCombined użytkownicy Panoramy Firm i Panoramy Hoteli będą mogli zarezerwować hotel w wymarzonej lokalizacji w najlepszej cenie nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Ponad 800.000 hoteli na całym świecie w zasięgu ręki. W ten sposób przybliżamy użytkowników do dokonania realnego zakupu usługi.” – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska. Dzięki niej użytkownicy Panoramy Hoteli będą mieć możliwość wyszukiwania i porównywania cen za noclegi i rezerwacji noclegów oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. Panorama Hoteli zaoferuje możliwie najwygodniejszą usługę wyszukiwania noclegu spośród 800 000 obiektów noclegowych z całego świata zarówno dla użytkowników urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych.” – mówi Łukasz Michta, Menedżer ds. Rozwoju Polska, Czechy – HotelsCombined.