•    31 lipca br. PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na jesienne podróże
•    Bilety można rezerwować na okres od 1 października do 30 listopada br.
•    Wejdź na www.polskibus.com i wybierz dogodny termin podróży dla siebie i swoich znajomych
•    Bilety można rezerwować już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

Ważny komunikat dla wszystkich łowców biletów w niezwykle atrakcyjnych cenach rozpoczynających się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Od dziś, tj. od 31 lipca br. możecie rezerwować bilety na okres od 1 października do 30 listopada. To doskonała okazja, aby zaplanować przejazd na uczelnie lub wyjazd do jednego z atrakcyjnych miejsc, wyglądających równie pięknie jesienią. Bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com. Nie czekaj dłużej i zaplanuj jesienne podróże już teraz!

„Z ogromną przyjemnością informuję o otwarciu nowego kalendarza. Jest to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają wszyscy pasażerowie planujący podróże z PolskiBus.com. To wyjątkowa okazja, aby już teraz zarezerwować bilety w bardzo atrakcyjnych cenach.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Bilety można rezerwować już teraz na okres od 1 października do 30 listopada. Wystarczy wejść na www.polskibus.com i skorzystać z łatwej w obsłudze wyszukiwarki, umożliwiającej wybranie przejazdu na jedną z 16 linii łączących 20 atrakcyjnych miast i 5 europejskich lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z systemu samodzielnego zarządzania rezerwacjami, który pozwala dokonać zmiany terminu podróży lub ewentualnie anulować bilet. Bilety można również kupować w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów. Pełna lista placówek znajduje się w zakładce: http://www.polskibus.com/service-advisories/301.
Wszystkie autokary wchodzące w skład nowoczesnej floty PolskiBus.com wyposażone są w uchylne, skórzane fotele, pod którymi znajdują się gniazdka eklektyczne. Ponadto pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Aby dbać o komfort podróży autokary wyposażone są również w klimatyzację. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Wejdź na www.polskibus.com i zarezerwuj bilety do 20 polskich i 5 europejskich lokalizacji już dziś!

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 7 500 000 pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.