Mamy ogromną przyjemność poinformować, że firma Souter Holdings Poland, właściciel marki PolskiBus.com została wyróżniona bardzo prestiżową nagrodą – Top UK/Irish Investor of the Year 2014! Nagrody w konkursie FDI Poland Investor Awards są przyznawane najlepszym zagranicznym inwestorom działającym w Polsce.

W czwartek, 16 października w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się uroczysta gala FDI Poland Investor Awards 2014. Podczas tego prestiżowego wydarzenia przyznawano nagrody firmom, które w bieżącym roku zostały uznane za najlepszych inwestorów zagranicznych działających w Polsce. W skład jury, które nominowało firmy do ścisłego finału oraz przyznało nagrody zwycięzcom wchodzili przedstawiciele ambasad oraz przewodniczący zagranicznych izb handlowych w Polsce. Każda z firm nominowanych była oceniana pod kątem wartości, jakości oraz efektywności inwestycji, ale także innowacyjności, czy ilości i jakości stworzonych miejsc pracy.
„Zdobycie tak prestiżowej nagrody jak Top UK/Irish Investor of the Year jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, gdyż docenia ona zarówno to, czego dotychczas dokonaliśmy na polskim rynku, jak również nasz potencjał związany z dalszym rozwojem. Konsekwentnie krok po kroku realizujemy naszą strategię długofalowego rozwoju i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy doceniani za pracę, jaką wykonujemy.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Więcej informacji dotyczących konkursu FDI Poland Investor Awards 2014 można znaleźć na stronie: www.fdipolandawards.pl.

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona
w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.