W trakcie 21. Międzynarodowych Targów GLOB odbywających się w dniach 27-29 marca w Katowicach, Vacansoleil Camping Holidays zademonstruje jedno ze swoich zakwaterowań – popularny namiot Navajo.

Vacansoleil, europejski lider na rynku wynajmu zakwaterowań na najwyższej klasy kempingach w Europie, będzie jednym z wystawców podczas 21. Międzynarodowych Targów Turystyki w Katowicach. Tegoroczne stoisko będzie wyjątkowe, bowiem Vacansoleil zaprezentuje jedno z zakwaterowań ze swojej oferty – namiot Navajo. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ile miejsca jest we wnętrzu namiotu, jak wygodne są łóżka, jakie jest wyposażenie kuchni oraz jakie elementy wchodzą w skład zestawu mebli ogrodowych. A konsultanci Vacansoleil będą doradzać jaki kemping wybrać by zrealizować wakacyjne marzenia wszystkich członków rodziny oraz jak rezerwować by wykorzystać oferowane promocje. Dodatkowo na stoisku Vacansoleil przewidziane są kupony rabatowe oraz liczne konkursy.
Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego, GLOBalnie 2015,  rokrocznie przyciągają do Katowic blisko 10 000 zwiedzających oraz około 200 wystawców z różnych części świata. Wśród wystawców tradycyjnie pojawią się regiony,  biura podróży, gminy, hotele, organizacje turystyczne, wydawnictwa i uzdrowiska. Każdego dnia targów przygotowano liczne atrakcje jak występy zespołów, prezentacje, pokazy i konkursy. Jak brzmi motto targów: Cały świat pod jednym dache

O Vacansoleil   

Początek działalności Vacansoleil miał miejsce w 1969 roku, kiedy to rodzina Backers rozpoczęła wynajem w pełni wyposażonych przyczep na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu. Przez ostatnie 46 lata Vacansoleil urosło do rangi lidera na europejskim rynku wakacji z dojazdem własnym. Firma oferuje wakacje na najwyższej klasy kempingach, których sprzedaż prowadzi w 8 krajach Europy. Co roku firma obsługuje przeszło 110 000 wakacyjnych pobytów na 450 kempingach w 16 krajach Europy.