Właściciel marki konsumenckiej POLREGIO ogłasza konkurs na nowy system sprzedaży biletów, którego wdrożenie ma nastąpić jeszcze tym roku.

                                                                                          
Spółka Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, ogłosiła konkurs na przygotowanie koncepcji nowego systemu sprzedaży biletów. Zgodnie ze specyfikacją nowy system powinien, w czasie rzeczywistym, komunikować się z innymi kanałami dystrybucji biletów POLREGIO oraz umożliwiać współpracę z systemami innych przewoźników. Powinien także umożliwić nabywanie biletów wspólnych oraz pozwalać na rozwój nowoczesnych interfejsów sprzedaży. Autor zwycięskiej koncepcji będzie mógł przystąpić do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na dostawę oraz wdrożenie systemu.

 

– Obecnie informatyczny obszar sprzedaży składa się z wielu budowanych przez lata, niezależnych systemów połączonych ze sobą w różny, często nie wystandaryzowany sposób. Wdrożenie nowego systemu spowoduje nie tylko usprawnienie procesu zarządzania sprzedażą, ale także dostęp do danych o sprzedaży w czasie rzeczywistym. To kolejny krok w unowocześnianiu kanałów sprzedaży biletów POLREGIO dla poprawy jakości obsługi naszych pasażerów, wpisany w plan restrukturyzacji – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne.

 

Nową jakością Systemu Sprzedaży Biletów (SSB) w stosunku do aktualnie używanych programów będzie m.in. uniwersalny interfejs sprzedaży komunikujący się, zarówno ze wszystkimi kanałami dystrybucji biletów, jak również z systemami innych przewoźników, systemami finansowo księgowymi. Poprzez nowy SSB będzie możliwość współpracy z innymi przewoźnikami czy pośrednikami sprzedaży, wspólne/łączone bilety oraz sprzedaż wzajemna oparta na w pełni zautomatyzowanych usługach sprzedażowych i nowoczesne interfejsy sprzedaży.

 

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu na dostawę i wdrożenie SSB wraz z usługą utrzymania znajdują się pod poniższym linkiem:

 

https://polregio.pl/pl/przetargi-i-ogloszenia/zamowienia-publiczne/dostawa-i-wdrozenie-systemu-sprzedazy-biletow-wraz-z-usluga-utrzymania/