W tym roku wakacje upłyną pod znakiem technologii – firma Samsung zadba o rozrywkę na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz poznać najnowszą technologię i najciekawsze gadżety, a przy okazji dobrze się bawić,  koniecznie odwiedź Przystanek Samsung.

Bar z darmową mrożoną kawą, wygodne leżaki i fotele oraz taras z widokiem na morze – oto jak wyglądają wakacje z firmą Samsung. W tym roku na świetną wakacyjną zabawę można liczyć w Dębkach i Gdyni. Obydwa te miasta cieszą się ogromną popularnością wśród urlopowiczów, dlatego to właśnie tam zrealizowany zostanie tegoroczny projekt Przystanek Samsung.

Przystanek to gwarancja rozrywki o każdej wakacyjnej porze. W ciągu dnia będzie to świetne miejsce na relaks. W zależności od nastroju można będzie posłuchać muzyki, skorzystać z wypożyczalni rowerów, lub usiąść w wygodnych fotelach i odpocząć, słuchając wybranego audiobooka. W nocy natomiast miejsce to stanie się świetnym punktem dla młodych, szukających zabawy ludzi – muzyka, parkiet oraz modny wystrój sprawią, że będzie to obowiązkowy przystanek każdej imprezy.

Jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę w projekcie Przystanek Samsung to bogate wyposażenie technologiczne tego miejsca. Każdy odwiedzający będzie mógł testować najnowsze produkty z oferty Samsung – począwszy od smartfona GALAXY S5, przez zegarki Gear 2 i Gear Fit, Note PRO aż po najnowsze aparaty z serii NX. Co więcej – będzie można poznać najnowsze tablety Tab S, jeszcze przed oficjalną premierą w sklepach! Samsung pomyślał także o najmłodszych – w specjalnej strefie zabaw dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Będą tam dostępne tablety GALAXY Tab 4 z trybem dziecięcym i dziesiątkami wspaniałych aplikacji edukacyjnych, grami. Prawdziwą gratką dla ambitnych milusińskich będą stanowiska Mistrzów Kodowania*. Na miejscu, na specjalnych drukarkach z systemem NFC, każdy będzie mógł także wydrukować swoją własną pocztówkę z wakacji.

Przystanek Samsung oferuje bogaty harmonogram rozrywek, do których należy między innymi kino letnie. Dwa razy w tygodniu można będzie w pięknej, romantycznej scenerii pod gołym niebem obejrzeć wybrany na dany dzień film w wysokiej jakości. Oprócz tego, filmy będą także odtwarzane codziennie na telewizorach Samsung UHD.

Osobne atrakcje zaplanowane są również na każdy weekend lata. Cztery weekendy lipca w Dębkach to między innymi testowanie aplikacji na Samsung Smart TV, transmisja z finałów mistrzostw świata w piłce nożnej, weekend kobiecy z warsztatami modowymi oraz weekend z siatkówką, kiedy rozegrane zostaną mecze z gwiazdami sportu i telewizji. Weekendy w Gdyni zaś zapowiadają się następująco: weekend z fitnessem i zumbą, weekend fashion z pokazami modowymi. Bardzo ciekawie zapowiada się weekend foto z National Geographic, na którym zostaną przeprowadzone warsztaty fotograficzne z użyciem aparatów Samsung oraz wreszcie weekend z Mistrzami Kodowania*.

Wakacje do potęgi piątej z Samsung ruszają już 7 lipca – nie może Was tam zabraknąć!

*Więcej o programie na www.mistrzowiekodowania.pl

 

 

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 286 000 pracowników w 80 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 216,7 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl