QATAR AIRWAYS OGŁASZA GLOBALNĄ PROMOCJĘ

– ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI

 

Przewoźnik oferuje klientom promocyjne ceny biletów

z okazji przystąpienia do sojuszu oneworld

Doha, Katar 10 listopada 2013 – Tylko przez trzy dni linie lotnicze Qatar Airways będą świętować przystąpienie do sojuszu oneworld, oferując klientom zniżki nawet do 25% mniej na przeloty Qatar Airways.

 

Promocja Świat Większych Możliwości odbywa się między 11-13 listopada, w których to dniach klienci Qatar Airways mogą natychmiast nabyć bilety na podróż, która zaczyna się już 14 listopada aż do 19 czerwca 2014 roku.

Promocja rozpoczyna się o 00:00 w dniu 11 listopada , a kończy o godzinie 23:59 godzin w dniu 13 listopada (wg czasu lokalnego w każdym rynku). Taryfy promocyjne dotyczą przelotów w obie strony przez Dohę.

Z Londynu do Melbourne  lub z Nowego Jorku do Delhi, Qatar Airways oferuje przeloty do ponad 130 miejsc docelowych przez Dohę jako punkt przesiadkowy. Minimalny czas pobytu to trzy dni, pobyt maksymalny wynosi jeden miesiąc, z wyjątkiem Australii tutaj obowiązują trzy miesiące.

Podczas tej promocji obowiązują następujące okresy wyjęte z promocji: 18-23 grudnia 2013r. i 2-12 stycznia 2014r.. Aby dokonać rezerwacji, klienci mogą odwiedzić stronę internetową  www.qatarairways.com/biggerworld skontaktować się z Qatar Airways call center dostępne dla klientów od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00 czasu lokalnego po numerem 071 756 40 55  lub odwiedzić preferowane biuro podróży .

 

# # #

 

Linie lotnicze Qatar Airways odnotowały gwałtowny wzrost w ciągu zaledwie 16 lat działalności, obecnie oferując przeloty nowoczesną flotą 127 samolotów do 133 kluczowych, zarówno pod względem turystyczno-wypoczynkowym jak też biznesowym, miejsc docelowych w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce , Azji i obu Amerykach.

W roku 2013, Qatar Airways uruchomiły jedenaście nowych tras: Al.-Kassim (Arabia Saudyjska), Nadżaf (Irak), Phnom Penh (Kambodża), Chicago (USA) , Salalah (Oman) , Basra (Irak), Sulaymaniyah (Irak), Chengdu (Chiny ), Addis Abeba (Etiopia), Ta’if (Arabia Saudyjska ), a ostatnio Clark Manila International Airport (Filipiny).

W ciągu kilku następnych tygodni i miesięcy, sieć połączeń będzie rozwijać o kolejne porty docelowe, miedzy innymi: Sharjah i Dubai World Central, oba w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (rejsy już od 1 marca 2014), Filadelfia, USA (2 kwietnia 2014) i Miami, USA (10 czerwca 2014).

 

 

W dniu 30 października 2013 r., Qatar Airways dołączył do sojuszu oneworld, stając się jedynym kluczowym przewoźnikiem Zatok, który wstąpił do globalnego sojuszu linii lotniczych, by umożliwić pasażerom korzystanie z prawie tysiąca lotnisk w ponad 150 krajach, oraz z 14.000 codziennych przelotów.

Podczas tegorocznej edycji Światowych Nagród Lotniczych Skytrax 2013 przyznawanych w trakcie Paryskiego Salonu Lotniczego, linie lotnicze Qatar Airways otrzymały nagrody aż trzy tytuły: Najlepszą Klasę Business na Świecie, Najlepszy Lounge dla Klasy Business na Świecie oraz po raz drugi rok z rzędu tytuł dla Najlepszego Personelu Lotniczy na Bliskim Wschodzie.

Linie zostały także uhonorowane tytułem Najlepszej Linii Lotniczej na Bliskim Wschodzie – siódmy rok z rzędu, a Terminal Premium n Międzynarodowym Lotnisku w Dosze został odznaczony tytułem Najlepszych Usług Lotniskowych Typu Premium trzeci rok z rzędu. Qatar Airways zdobyły także prestiżowy tytuł Linii Lotniczej Roku 2011 oraz 2012, przyznawany przez Skytrax. Skytrax jest jedynym, niezależnym, światowym badaniem przeprowadzanym wśród pasażerów, mającym na celu monitorowanie standardów usług lotniczych i jest uważany za ostateczny punkt odniesienia, jeśli chodzi o jakość w branży lotniczej.

Aktualna łączna wartość zamówień na samoloty złożonych przez Qatar Airways to ponad 50 miliardów dolarów. Wśród 250 zamówionych przez przewoźnika maszyn znajdują się Boeingi 787 i 777, Airbusy A350, A380 oraz samoloty z rodziny A320.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.qatarairways.com.