Rainbow rozpoczął sprzedaż kolejnej części oferty egzotycznej, tym razem realizowanej połączeniami rejsowymi. W przedsprzedaży obowiązują rabaty nawet do 40%, a ponadto dodatkowy rabat do 700 zł od osoby. Katalogi zawierające całą ofertę egzotyczną dostępne będą w sieci sprzedaży w pierwszej połowie kwietnia

 

W pierwszej części oferty, która została udostępniona do sprzedaży na początku marca znalazły się kierunki realizowane Dreamlinerem oraz innymi połączeniami czarterowymi. Od teraz Klienci mogą również rezerwować kierunki egzotyczne realizowane liniami regularnymi. Wśród nich warto wymienić USA, także w połączeniu z Kanadą i Hawajami, kraje Ameryki Południowej, w tym Argentyna, Peru, Boliwia, Chile, Wenezuela i Ekwador, Południową Afrykę z RPA i Namibią oraz Przylądkiem Dobrej Nadziei, Madagaskar z niespotykaną nigdzie indziej na świecie fauną i florą oraz  Etiopię – kraj, który może pochwalić się unikatowymi krajobrazami.

 

Rainbow zachęca również do odwiedzenia niezwykle barwnych i pełnych kontrastów Indii, Filipin, Malezji, Chin, fascynującej Japonii i Australii, Nowej Zelandii i wciąż mało znanymi Wyspami Fidżi. Dla tych, którzy lubią wypoczynek w cieniu palm zaproponowano rajskie Malediwy i tajską wyspę Phuket. Fani egzotycznych rejsów również się nie zawiodą. Mogą liczyć na znakomitą przygodę podczas rejsów u wybrzeży Emiratów Arabskich, Malediwów i po Karaibach.

 

Cała oferta egzotyczna znajdzie się w dwóch katalogach. W pierwszym: Azja, Australia, Afryka, Mauritius i Madagaskar. W drugim: Rejsy, Bliski Wschód, Ameryka Północna, Ameryka Środkowa z Karaibami i Ameryka Południowa.

 

W przedsprzedaży obowiązującej do 26.04 na wszystkich klientów rezerwujących dowolną ofertę egzotyczną czekają znakomite rabaty do 40%, dodatkowa zniżka do 700 zł od osoby oraz szereg gwarancji i benefitów gratis lub w bardzo atrakcyjnych cenach.