W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż oferty na zimę, zawierającej między innymi bliskie, ciepłe kierunki. Touroperator oprócz znanych już z poprzednich edycji miejsc proponuje nowości, a wśród nich Gran Canarię, Maderę, nowe programy objazdowe oraz rodzinny wypoczynek w klubowych hotelach – Figloklubach.


Rainbow rozpoczął sprzedaż kolejnej części oferty na zimę, tym razem zawierającej bliskie, ciepłe kierunki, oraz wycieczki po Europie. Nie brakuje zatem propozycji do Egiptu, Izraela, na Cypr- zarówno Północny, jak i Południowy, do Maroka i na Wyspy Kanaryjskie – Lanzarote, Teneryfę i Fuerteventurę, a także na zwiedzanie Włoch. Touroperator wzbogacił ofertę o słynącą z niezwykle łagodnego klimatu, bajecznie zieloną, zwaną również „wyspą wiecznej wiosny” Maderę. Ceny pobytu na wyspie zaczynają się już od 1899 zł, natomiast objazdówek, w których oprócz Madery można zobaczyć Porto Santo i Azory już od 2699 zł. Kolejną nowością jest „królowa Wysp Kanaryjskich”, czyli Gran Canaria. To idealna propozycja, dla osób ceniących sobie zarówno plażowanie, aktywny wypoczynek, jak i zwiedzanie. Ceny tygodniowego wypoczynku zaczynają się już od 2599 zł.


Rainbow zachęca również do rodzinnych wczasów w Figloklubach, czyli klubowych hotelach z animacjami w języku polskim, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zabawa w klubach przewidziana jest na okres ferii zimowych, w 3 hotelach, dwóch na Maderze i jednym na Fuerteventurze.


Dla Klientów preferujących zwiedzanie, Rainbow przygotował ofertę m.in. do Włoch, na Wyspy Kanaryjskie, Cypr, do Egiptu, Izraela i Jordanii, Maroka i na wspomnianą wcześniej Maderę.

 

„Zakochani w..” to kontynuacja ubiegłorocznej, sprawdzonej i popularnej propozycji na Walentynki. W romantycznej i przyjemnej atmosferze pary mogą spędzić ten czas między innymi w Rzymie, Wenecji, Mediolanie, Lizbonie, Madrycie, Barcelonie i stolicy tanga – Buenos Aires.

 

Klienci, którzy dokonają rezerwacji w przedsprzedaży otrzymają rabat nawet do 40%, gwarancje gratis: ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji w wersji „Standard”, gwarancję najniższej ceny oraz „przyjacielski rabat” – czyli dodatkową zniżkę w wysokości 100 zł od osoby w przypadku polecenia oferty Rainbow innym osobom.