BILETY RYANAIRA Z WARSZAWY NA 8 NOWYCH TRASACH SPRZEDAJĄ SIĘ W SZYBKIM TEMPIE

ATENY, KOPENHAGA, FUERTEVENTURA, GLASGOW, GRAN CANARIA, LIZBONA, MADRYT I TENERYFA JUŻ OD 79 ZŁ

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (11 lutego) ogłosiła rekordową sprzedaż biletów na nadchodzący sezon letni na 33 połączeniach, w tym na 8 nowych trasach z Warszawy do Aten, Kopenhagi, Madrytu, Lizbony, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii i na Teneryfę,  co zapewni 2,5 mln  klientów rocznie i 2500* miejsc pracy w regionie lotniska Warszawa/Modlin.

Letni rozkład połączeń Ryanaira z lotniska Warszawa/Modlin:

•    33 połączenia
•    8 nowych kierunków
•    Dodatkowe loty na 12 trasach
•    2,5 mln klientów rocznie
•    2 500* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Tego lata polscy klienci mają do wyboru 33 atrakcyjne połączenia z Warszawy. Pasażerowie podróżujący z Ryanair mogą czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe oraz oferta dla rodzin Family Extra, jak również dla klienta biznesowego Business Plus.

W 2015 roku Ryanair obchodzi 30-lecie obecności na rynku. W ciągu 30 lat działalności Ryanair stał się  największą linią lotniczą w Europie, przewożąc 100 milionów pasażerów rocznie, pomiędzy 30 krajami i oszczędzając klientom ponad 11 mld euro rocznie.

Aby uczcić 30 urodziny i znaczący rozwój w Warszawie, Ryanair ogłasza promocyjną sprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej sie od 79 zł na podróż w marcu i kwietniu. Bilety będą dostępne w sprzedaży do czwartku (12 lutego), do północy.

                                                    8 NOWYCH TRAS Z WARSZAWY NA LATO 2015

Ateny

1 x dziennie

Kopenhaga

1 x dziennie

Fuerteventura

   1 x tygodniowo

Glasgow

   3 x tygodniowo

Gran Canaria

   1 x tygodniowo

Lizbona

   2 x tygodniowo

Madryt

   5 x tygodniowo

Teneryfa

   2 x tygodniowo

 

W Warszawie, Michael O’Leary z linii lotniczej Ryanair powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rekordową liczbę rezerwacji lotów z Warszawy, na wszystkich 33 połączeniach, na nadchodzący sezon letni, w tym na 8 nowych trasach do Aten, Kopenhagi, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii, Lizbony, Madrytu i na Teneryfę co zapewni 2,5 mln klientów i  2 500* miejsc pracy w regionie Mazowsza.

Aby uczcić rekordową liczbę rezerwacji ogłaszamy wielką wyprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej się od 79 zł na podróż w marcu i kwietniu. Bilety będą dostępne w sprzedaży na naszej stronie internetowej ryanair.com do czwartku (12 lutego), do północy.