Przypominamy, że trwa proces akredytacyjny na rewię Kings On Ice, będącą jedocześnie wielkim finałem Zimowego Narodowego.

Przedstawiciele mediów mogą składać wnioski akredytacyjne za pomocą systemu dostępnego na stronie internetowej Stadionu Narodowego. Termin ubiegania się o akredytację mija 23 lutego 2015 roku o godzinie 15.00.

Kings On Ice to światowej klasy show na lodzie w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy, w tym mistrzów olimpijskich. Rewia w spektakularny sposób łączy elementy rozrywkowe ze sportem, klasyczne łyżwiarstwo z akrobacjami na łyżwach i wyjątkową muzyką.

Jednym z głównych bohaterów show jest Jewgienij Pluszczenko, który znajduje się w gronie najbardziej utytułowanych współczesnych łyżwiarzy. Od strony muzycznej, podczas Kings On Ice wystąpi Edvin Marton, skrzypek, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata – 300. letnim Stradivariusie.

Kings On Ice już od 6 lat gości na najbardziej spektakularnych obiektach na całym świecie przyciągając tłumy widzów. W tym roku również Stadion Narodowy dołączy do tego grona. To właśnie w Warszawie, już 28 lutego, z okazji wielkiego finału Zimowego Narodowego, wystąpią najlepsi łyżwiarze świata z Kings On Ice.

System akredytacyjny: www.stdn.pl/d4de9

Rewia odbędzie się 28 lutego 2015 roku o godzinie 19.30. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przesłane drogą elektroniczną po zamknięciu systemu akredytacyjnego do wszystkich osób, którym zostaną przyznane akredytacje.