Stowarzyszenie  Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXXIV edycji imprezy „ROWEREM DO…”, która odbędzie dnia 7 maja 2016 r. na terenie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie.


Celem imprezy jest integracja społeczności lokalnej poprzez wspólne, aktywne odkrywanie regionu śremskiego i promocja zdrowego stylu życia.


Na miejsce docelowe, tj. do Dąbrowy, każdy jedzie wybranymi przez siebie szlakami rowerowymi. Więcej informacji na ich temat znajdziecie Państwo na stronachwww.unia.srem.com.pl/turystyka lub w Biurze Stowarzyszenia.


Na miejscu zostanie zapewniona: pomoc medyczna i techniczna dla uczestników, ciepły posiłek (grochówka) oraz możliwość zakupu kawy i domowego ciasta. Uczestnicy są zobowiązani przywieźć dobry humor i pogodę ducha. Na miejscu odbędą się konkurencje sprawnościowe. Na zwycięzców w poszczególnych konkursach czekają upominki i nagrody.


Imprezę rozpoczniemy o godzinie 11.00, a planujemy zakończyć ok. godz. 14.00.


Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez e-mail: unia@srem.com.pl oraz telefonicznie pod nr 61 28 32 704 lub bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia tj. w Śremie, ul. Okulickiego 3, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00 do dnia 2 maja 2016 r. najpóźniej do godziny 15.00.


W dniu trwania imprezy wszelkie pytania i sprawy należy kierować pod nr tel. kom. 608 330 670 i 698 074 659.


Gorąco zachęcamy do udziału w imprezie.