Akademia Money.pl to program stażowy realizowany w Grupie Money.pl od kilku lat. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do jego 11. edycji. Na chętnych czeka 7 miejsc: 4 w dziale Redakcji i 3 w dziale Rozwoju i Technologii. Staż potrwa 3 miesiące, a najlepsi kandydaci mogą liczyć na propozycję zatrudnienia.

Akademia Money.pl skierowana jest do wszystkich studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem i pracą w redakcji portalu lub interesują się tematyką SEO, programowania i tworzenia aplikacji internetowych . Staż trwa 3 miesiące, odbywa się we wrocławskiej siedzibie Grupy Money.pl i jest stażem wynagradzanym- 500 pln miesięcznie.

„Uczestnicy programu stażowego są pełnoprawnymi członkami zespołu, a powierzane im zadania wymagają od nich nie tylko samodzielności i odpowiedzialności, jak również wysokich zdolności interpersonalnych. Dzięki temu mają szansę na zdobycie praktycznej wiedzy, poznania zasad funkcjonowania firmy, a także doskonalenia swoich umiejętności współpracy z innymi.„– wyjaśnia Monika Cichocka, HR Business Partner w Grupie Money.pl.

Aplikacje można przesyłać do 20 czerwca. Szczegóły na temat programu Akademii, procesu rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie: http://akademia.money.pl/. Rozpoczęcie stażu zaplanowane jest na początek lipca.