Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (17 czerwca) ogłosiła uruchomienie 3 nowych słonecznych kierunków na zimę z Lotniska Warszawa Modlin: Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa. Lotnisko Warszawa Modlin, w które Ryanair inwestuje ponad 90 mln dolarów będzie nową bazą Ryanaira od października 2014r., co zapewni ok. 2 mln pasażerów rocznie i pozwoli na utworzenie 2000 miejsc pracy w regionie.

Od października 2014r. aktywność Ryanaira na Lotnisku Warszawa Modlin znacząco wzrośnie:

•    2 stacjonujące samoloty w bazie
•    3 nowe słoneczne kierunki na zimę: Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa
•    4 inne nowe kierunki na zimę: Gdańsk, Madryt, Shannon i Wrocław (łącznie 23)
•    wzrost liczby lotów z 174 do 276 tygodniowo
•    ok. 2 mln klientów rocznie
•    2000* miejsc pracy w rejonie lotniska

Ryanair świętuje swoje 3 nowe słoneczne połączenia na zimę i ogłasza wyprzedaż biletów od 25 zł na podróż w lipcu i sierpniu, które należy zarezerwować do północy w czwartek (19 czerwca).  Bilety na te trzy nowe połączenia można kupić już od jutra na stronie internetowej Ryanair.com.

 

7 NOWYCH POŁĄCZEŃ NA ZIMĘ

Fuerteventura

     1 x tygodniowo

Gdańsk        

     2 x dziennie  

Gran Canaria

     1 x tygodniowo

Madryt

     4 x tygodniowo

Shannon

     2 x tygodniowo

Teneryfa

     2 x tygodniowo  

Wrocław

     2 x dziennie

 

W Warszawie, Dyrektor ds. Prawnych i Regulacyjnych Ryanaira Juliusz Komorek powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie 3 nowych połączeń na zimę z naszej nowej bazy – Lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie będą mogli latać na Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventurę, Gran Canarię oraz Teneryfę. Inne nowe połączenia w rozkładzie zimowym Lotniska Warszawa Modlin to: Gdańsk, Madryt, Shannon i Wrocław (łącznie 23 kierunki). Inwestycja w wysokości 90 mln dolarów w rozwój bazy oznacza wzmocnienie naszej pozycji w Modlinie do 2 mln pasażerów rocznie oraz utworzenie 2000 miejsc pracy w rejonie lotniska.

Polscy klienci już wybrali Ryanair ze względu na niskie ceny biletów, najlepszą obsługę klienta oraz bardzo duży wybór połączeń. Teraz nasi pasażerowie mogą rezerwować loty na naszej nowej stronie internetowej, zabrać dodatkową mniejszą torbę podręczną oraz używać urządzeń elektronicznych podczas całego lotu. Wprowadziliśmy także numerowane miejsca w samolocie i pakiet usług dla rodzin. Wszystkie te ulepszenia sprawiają, że Ryanair jest idealną opcją dla wszystkich podróżujących, zarówno dla rodzin jak i grup przyjaciół. Wkrótce zaprezentujemy naszą nową aplikację i usługi dla klientów biznesowych – Ryanair jest linią lotniczą, która oferuje pasażerom coś więcej niż tylko tanie loty.

Aby uczcić nasze 3 nowe słoneczne połączenia na zimę z Warszawy Modlin, ogłaszamy wyprzedaż biletów już od 25 zł na podróż w lipcu i sierpniu. Bilety te należy zarezerwować do północy w czwartek (19 czerwca) na stronie: www.ryanair.com. Bilety w tych niesamowicie niskich cenach z pewnością będą bardzo szybko rozchwytywane, zatem zachęcamy pasażerów, aby je zarezerwowali zanim zostaną wyprzedane.”

* Według badań ACI, na 1 mln pasażerów przypada 1000 miejsc pracy utrzymywanych na międzynarodowych lotniskach