Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 23 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Gdańska do Sztokholmu Skavsta. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 2 czerwca 2016 r.  


Aby uczcić ogłoszenie nowego połaczenia Gdańsk – Sztokholm Skavsta, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 1 marca do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

 

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Gdańska do Sztokholmu Skavsta. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 2 czerwca 2016 r. Bilety są do nabycia na stroniewww.ryanair.com.

 

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. 

 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Gdańska do Sztokholmu Skavsta w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 1 marca do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

 

 

NOWA TRASA Z GDAŃSKA   

Trasa

Częstotliwość

Początek operacji

Cena

Sztokholm Skavsta

3 x tygodniowo

2 czerwca

79 zł