Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, świętowała początek letniego rozkładu lotów z Wrocławia 2017 oraz loty inauguracyjne do Lizbony i na Majorkę

 

Siatka połączeń Ryanaira z Wrocławia na lato 2017 obejmuje 26 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia do Hiszpanii, na Maltę i do Włoch.

     

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w kwietniu już od 149 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy. 

 

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:  

“Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenia z Wrocławia do Lizbony i na Majorkę. 

 

Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z 26 tras ze stolicy Dolnego Śląska m. in do Hiszpanii, na Maltę oraz do Włoch. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń z Wrocławia, a już w październiku dołączą do niej kolejne trasy m. in. do Belgii, Izraela czy na Ukrainę.   

 

 Aby uczcić początek sezonu letniego i uruchomienie nowych tras, wprowadzamy do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w kwietniu w cenie od 149 zł. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.”