Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (11 lutego) ogłosiła nowe połączenie z Lublina do Dublina. Rejsy na tej trasie rozpoczną się 25 października i będą operować dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

Polscy klienci mogą wybierać spośród 2 połączeń uruchomionych z Lublina na sezon zimowy 2015r. do Londynu i Dublina oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.  

Ceny biletów z Lublina do Dublina zaczynają się już od 179 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty) i będą dostępne w sprzedaży od dziś.

Dodatkowo Ryanair ogłasza ofertę specjalną dla polskich pasażerów i uruchamia wielką wyprzedaż biletów na loty z/do Warszawy do/z Gdańska i z/do Warszawy do/z Wrocławia już od 9 zł. Oferta jest ważna tylko dziś w godzinach 12:30-18:00 na loty w marcu 2015r.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie długo wyczekiwanego połączenia z Lublina do Dublina. Loty na zieloną wyspę rozpoczną się 25 października i będą operować dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów na połączeniach krajowych  pomiędzy Warszawą i Wrocławiem, a także Warszawą i Gdańskiem w rewolucyjnych cenach rozpoczynających się już od 9 zł. Oferta jest ważna tylko dziś w godzinach 12:30-18:00 na loty w marcu 2015r.”