Nowość w ofercie Geovity na Majówkę – pobyt All Inclusive w Dźwirzynie
 
„ZNÓW PRZYJDZIE MAJ….A Z MAJEM BZY”… Długi Weekend Majowy- kto na niego nie czeka?! Sezon na plażowanie, grillowanie, aktywny wypoczynek czas zacząć.  Geovita jak co roku przygotowała pełne wrażeń pakiety wypoczynkowe dla swoich Gości – od morza, aż do Tatr. A jeżeli o morzu mowa to mamy dla Was absolutną nowość – MAJÓWKA ALL INCLUSIVE w Dźwirzynie.

   
W ramach tego pakietu oferujemy kolacje tematyczne, gdzie serwowane będą specjały kuchni włoskiej, azjatyckiej, meksykańskiej i oczywiście polskiej. Goście podczas bufetów kolacyjnych poczują magię krajów, których kuchnię będą kosztować np. na wieczór z kuchnią włoską prowadzić będzie Thomas Grotto – ścisły finalista X-Factor, kołobrzeżanin – rodowity Włoch. Na kolację meksykańską, azjatycką i polską zaprosi regionalna kołobrzeska Kapela Solna, która przygotuje oprawę muzyczną tych kolacji w specjalnie przygotowanych tematycznych strojach. Będzie to podróż w świat kulinarny okraszony kulturą regionu.
Dodatkowym smaczkiem będą codzienny bufet kawowy z różnorodnymi ciastami przyrządzanymi przez naszego cukiernika, lody oraz open bar serwujący nielimitowane napoje bezalkoholowe (woda mineralna, napoje gazowane, soki) oraz alkoholowe (piwo regionalne, wino czerwone, wódka biała). Nie wolno zapomnieć o specjalnie przygotowanych programach animacyjnych dla wszystkich dzieci (gry zespołowe, zabawy integracyjne na świeżym powietrzu), a dla dorosłych zajęcia rekreacyjno-sportowe z instruktorem (gimnastyka, zumba, aquaaerobik) oraz codzienny relaks na basenie rekreacyjnym z leżankami wodno-powietrznymi oraz natryskami płaszczowymi.
Zachęcamy także do uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach kosmetycznych dla osób korzystających z zabiegów SPA w naszym Instytucie Spa & Wellness.
Po pełnym atrakcji dniu, zapraszamy na spacer w blasku zachodzącego słońca na pięknych Dźwirzyńskich plażach.
Mamy dla Państwa ostatnie wolne miejsca na ten pełen nowości weekend. A zatem … do zobaczenia w Geovicie!