Na początku grudnia zostały ogłoszone wyniki corocznego, prestiżowego głosownia na najlepsze obiekty hotelowe „Best Hotel Award 2014”. Sieć Qubus Hotel zajęła 3 miejsce w kategorii „sieć hotelowa”. Dodatkowo osobno nagrodzone zostały jeszcze 4 obiekty Qubus Hotel.   

W tym roku w głosowaniu udział wzięło 16095 osób, które oddały łącznie 26213 ważnych głosów.  Do nagrody „Best Hotel Award 2013″ w 44 kategoriach nominowanych zostało prawie 300 hoteli. Qubus Hotel stanął na podium aż 3 razy.
Oprócz 3 miejsca dla całej sieci Qubus Hotel, wśród zwycięzców znalazł się także Qubus Hotel Prestige Katowice, który zdobył 3 miejsce w kategorii „Hotele 4-5* na Śląsku” oraz Qubus Hotel Bielsko Biała, który uplasował się również na 3 pozycji w kategorii „Hotele dla Biznesu”. Blisko podium były też Qubus Hotel Gliwice i Qubus Hotel Kielce.
– Zajęcie 3 miejsca w kategorii „Hotele dla Biznesu” to dla nas bardzo dobra wiadomość. Jesteśmy wysokiej klasy hotelem biznesowym i jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych w regionie. Widzimy także z roku na rok, że istnieje coraz większe zainteresowanie naszym hotelem wśród gości indywidualnych i rodzin z dziećmi, które przyjeżdżają do nas na pobyty weekendowe. Tu naszym atutem jest z pewnością lokalizacja w centrum miasta, przy znanej galerii, ale także to, że znajdujemy się w atrakcyjnym regionie turystyki zimowej i górskiej. Przyznana nam nagroda dowodzi również, że nasi goście są zadowoleni z wysokiej jakości usług, które im oferujemy. To dla nas ważny sygnał, że podejmowane przez nas działania przynoszą pozytywne efekty – mówi Jacek Bijak Dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała.      
Na podium stanął także Qubus Hotel Prestige Katowice, który w kategorii „Hotele 4-5* na Śląsku” zdobył 3 miejsce.
–  Jesteśmy tym bardziej dumni z tej nagrody, że jako jedyny hotel sieciowy na Śląsku zdobywamy ją po raz trzeci. W Qubus Hotel Prestige Katowice oferujemy 300 miejsc noclegowych w 150 komfortowych pokojach. Jesteśmy też jednym z największych centrów konferencyjnych na Śląsku. W całym obiekcie odwiedzający nas mogą korzystać z bezpłatnego Internetu. Do dyspozycji gości oddajemy też elegancką restaurację i jedyny w swoim rodzaju Sky Bar, zlokalizowany na 27 piętrze – wylicza Katarzyna Gaweł, Dyrektor Qubus Hotel Prestige Katowice.
Sieć Qubus Hotel posiada ponad 18-letnie doświadczenie na rynku hotelarskim. Pod jej skrzydłami rozwija się 14 obiektów 3 i 4* klasy biznes. W swoich działaniach sieć kładzie duży nacisk na obszar customer feedback management. Dzięki wielokanałowemu monitorowaniu opinii zwrotnych od gości hotelowych Qubus Hotel wprowadza oferty dopasowane do zmieniających się wymagań osób odwiedzających hotele. Systematyczne i regularne działania w obszarze opinii zwrotnych, pozwalają również szybko wychwycić ewentualne niedociągnięcia i wprowadzić odpowiednie procesy naprawcze.