Słoneczko to przestronny kompleks powstający w Krynicy-Zdrój. Inwestycja nawiązuje architektonicznie do stylistyki XX-lecia międzywojennego. Budynek będzie zlokalizowany w samym centrum uzdrowiska, w sąsiedztwie głównego deptaku i Parku Zdrojowego.

Jego oddanie do użytku planowane jest na koniec 2015 r. Za budowę kompleksu odpowiada firma Orion, zaś za sprzedaż apartamentów portal CentrumInwestycji.com, platforma sprzedażowa Sun & Snow.
Nowa inwestycja wznosi się przy ul. Pułaskiego i obejmie 3 segmenty, w których łącznie znajdzie się 117 apartamentów o powierzchni od  27  do 117 mkw. Największy lokal będzie oferował 4 pokoje i 3 łazienki. Wszystkie apartamenty będą posiadły balkony z widokiem na Górę Parkową oraz panoramę uzdrowiska. Dodatkowo na górnych kondygnacjach budynku znajdą się przestronne tarasy widokowe oraz zielone patio. Deweloper pomyślał także o zmotoryzowanych. W budynku przewidziano nowoczesne platformy garażowe. Szybkie cichobieżne windy dostępne będą od poziomu hal garażowych. Na parterze budynku zaplanowano lokale handlowe, a na pierwszym piętrze przestronną przeszkloną restaurację. Planowany termin zakończenia budowy kompleksu to grudzień 2015 r.
Ceny apartamentów zaczynają się już od 156 000 zł brutto za lokal 1-pokojowy, w tym VAT 8%.  Cena zakupu każdego apartamentu uwzględnia koszt komórki lokatorskiej. Wszystkie apartamenty oferowane są wraz z usługą zarządzania wynajmem przez Sun & Snow.
Zlokalizowanie kompleksu w samym sercu miejscowości z tradycjami gwarantuje nie tylko satysfakcjonujące  stawki najmu, ale także wysokie obłożenie apartamentów, również poza głównym sezonem. Krynica Zdrój to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, które szczyci się nie tylko ponad 200-letnią historią, ale również nowoczesną bazą sanatoryjną na miarę XXI wieku. Na turystów czeka wyjątkowa architektura miasta z zabytkowymi drewnianymi willami z początku XX wieku oraz unikatowy na skalę światową szlak cerkwi. Miasto jest gospodarzem ważnych na skalę międzynarodową wydarzeń, w tym Forum Ekonomicznego czy festiwalu im. Jana Kiepury, które przyciągają gości z kraju i zza granicy – mówi Dorota Tobiasz z CentrumInwestycji.com, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
Krynica-Zdrój to także jeden z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Polsce. Oprócz doskonale przygotowanych stoków, miasteczko oferuje kryte lodowisko oraz tor saneczkowy na zboczach Góry Parkowej. Gdy zniknie śnieg, na odwiedzających czeka ponad 160 km szlaków turystycznych, ścieżek edukacyjnych i tras rowerowych. U podnóży Jaworzyny Krynickiej działa Krynicki Park Linowy.
Wybierając apartamenty wypoczynkowe pod kątem inwestycyjnym, warto uwzględnić dane o obłożeniu. Według zestawienia przygotowanego przez portal Onet Biznes w grudniu 2013 r. przeciętne obłożenie obiektów turystycznych w Krynicy Zdroju wyniosło 45,8%, i był to najlepszy wynik w grupie 10 najpopularniejszych polskich kurortów w Polsce. Oznacza to, że statystyczne każde miejsce noclegowego w Krynicy Zdroju było zajęte niemal co drugi dzień – dodaje Dorota Tobiasz z CentrumInwestycji.com.
Inwestycja w zakup apartamentu jest  interesującą alternatywą dla lokat bankowych oraz obligacji, które po kolejnych obniżkach stóp procentowych przeprowadzonych przez NPB będą przynosiły coraz mniejsze zyski. To także bardzo dobry moment, by sfinansować zakup nieruchomości kredytem hipotecznym. Oprocentowanie kredytu zależy od stawki WIBOR, ta natomiast spadła do historycznie niskiego poziomu 2,23%.
CentrumInwestycji.com to platforma zarządzana przez Sun & Snow, i dedykowana do obsługi osób zainteresowanych zakupem apartamentu. Platforma oferuje obecnie zakup lokali w 13 inwestycjach w różnych lokalizacjach w Polsce.

* * *

Informacje o Sun & Snow:
Sun & Snow jest największą w kraju firmą oferującą wynajem apartamentów w systemie krótkoterminowym. Zarządza blisko 900 apartamentami zlokalizowanymi w 25 najpopularniejszych polskich kurortach oraz aglomeracjach: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Krynicy Morskiej, Sopocie, Stegnie, Kątach Rybackich, Ustce, Jantarze, Juracie, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Wiśle, Karpaczu, Ustroniu, Szklarskiej Porębie, na Mazurach, a także w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Sieć obejmuje wyłącznie apartamenty o najwyższym standardzie. Więcej informacji na stronie
www.sunandsnow.pl.