Szanowni Państwo,

pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej podczas tegorocznych Targów Turystycznych TT WARSAW 2014, które odbędą się w dniach 27-29.11.2014 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na ul. Marsa 56 C.  

Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z 10-cioma przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują zimowe atrakcje turystyczne naszego Małego Pięknego Kraju. Przedstawimy tegoroczne nowości i inwestycje w słowackich ośrodkach narciarskich, uzdrowiska, kąpieliska termalne oraz hotele. Doradzimy dokąd na Słowacji pojechać na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra czy ferie zimowe oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.   

Od czwartku do soboty na stoisku Słowacjiorganizować będziemy degustację słowackich win i serów. W miłej atmosferze będzie można wysłuchać występów cimbałowej muzyki PRIMAS ze Słowacji.

Jestem przekonany, że przygotowana przez nas bogata i atrakcyjna oferta podczas tegorocznych targów TT Warsaw 2014 przyciągnie na nasze stoisko tłumy Warszawiaków i gości targów.

Polacy należą do ścisłej czołówki turystów zagranicznych odwiedzających zimową Słowację i dlatego robimy wszystko, by ich zainteresowanie naszym krajem cały czas rosło. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom, oferując coraz wyższą jakość usług po atrakcyjnych cenach.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających: 27-29 listopada 2014 /czwartek – piątek – sobota/ w godz. 10.00 – 17.00 . Więcej informacji o Targach Turystycznych TT WARSAW 2014 można uzyskać na stronie: www.ttwarsaw.pl