Wielkanocne to szczególny czas do przebywania w rodzinnym gronie. Z roku na rok przybywa chętnych, którzy planują święta poza domem. Utrzymanie tradycji jednocześnie przy możliwości szusowania po stokach, może być doskonałym pomysłem na spędzanie Wielkanocy.  

W tych szczególnych momentach zależy nam, aby miejsce, w którym przebywamy przypominało nam nasz rodzinny dom. Wiele osób każdego roku staje przed decyzją – czy spędzić Wielkanoc w rodzinnym zakątku, czy jednak wybrać górski klimat w jednym z pensjonatów? Świąteczny czas w górach, niesie ze sobą wiele dobrego – choćby możliwość szusowania po stokach.

Obecnie warunki w Zieleńcu utrzymuje się na dobry poziomie. Pokrywa śnieżna to od 40 do 85 centymetrów. Wszystko za sprawą opadów śniegu, które ponownie zawitały w ostatnich dniach. Termometry wskazują temperaturę w okolicach -2°C. Wygląda na to, że dobre warunki narciarskie utrzymają się również w trakcie Świąt Wielkanocnych.

Tegoroczna zima przyniosła wiele opadów śniegu, dzięki czemu warunki narciarskie nadal są doskonałe. Widać, że obecna pogoda utrzymać się, aż do Świąt Wielkanocnych. Dzięki temu przyjezdni goście będą mieli możliwość szusowania na stokach tuż po uroczystym śniadaniu.         

Nie należy martwić się o kalorie, ponieważ to właśnie w Zieleńcu spalenie ich należy do prostych i przyjemnych czynności. Wszystko za sprawą położenia pensjonatów, które usytuowane są tuż przy stokach, dzięki czemu w mgnieniu oka, można założyć narty i po chwili znaleźć się na stoku. – mówi manager Grzegorz Głód, manager Zieleniec Ski Arena.

Zieleniec oprócz możliwości jazdy po stokach, ma do zaoferowania swoim gościom znacznie więcej. Miejsca noclegowe dopasowane są zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i gości indywidualnych. Ponad to w wybranych pensjonatach, czekają liczne atrakcje, jak: baseny, jacuzzi, zabiegi spa, kręgielnia oraz kąciki do zabawy. W najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych wartych odwiedzenia.