BILETY NA LOTTO WARSAW

FIM SPEEDWAY GRAND PRIX
OF POLAND OD 1 GRUDNIA

Już 1 grudnia rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Wejściówki można będzie nabywać na stronie internetowej www.KupBilet.pl,
a także w salonach Empik i STS oraz punktach sprzedaży Polskiego Związku Motorowego na terenie całego kraju.

 

18 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Będzie to pierwsza runda oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, a także oficjalne pożegnanie Tomasza Golloba z cyklem FIM Speedway Grand Prix.

– Chcemy, aby Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu, rozgrywane na Stadionie Narodowym w Warszawie, stały się prawdziwym świętem „czarnego sportu”, a ten wspaniały obiekt zapełnił się kibicami. Właśnie z myślą o tym kalkulowaliśmy ceny biletów oraz przygotowywaliśmy szeroką sieć ich dystrybucji – powiedział Andrzej Witkowski, Prezes PZM. – Zależy nam również na tym, aby wszyscy zainteresowani mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, dlatego przygotowaliśmy specjalne pakiety dla osób poruszających się na wózkach oraz chcących zabrać ze sobą dzieci.
 

ZAKUP BILETÓW ONLINE
 

Kibice kupujący bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland poprzez stronę www.KupBilet.pl mogą zarezerwować maksymalnie 50 wejściówek na jeden login. W przypadku zamówień grupowych – powyżej 50 biletów – należy skontaktować się z Elektronicznym Konsultantem, dostępnym pod adresem grupowe@kupbilet.pl.
 

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

 
Bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland można kupować w sprzedaży bezpośredniej prowadzonej na terenie całego kraju – w ponad 700 salonach Empik i STS oraz blisko 50 punktach Polskiego Związku Motorowego. Pełna lista punktów sprzedażowych znajduje się pod adresem www.sgpnarodowy.pl/bilety/.
 

CENY BILETÓW

·  49 PLN – KAT. I
·  59 PLN – KAT. II
·  69 PLN – KAT. III
·  79 PLN – KAT. IV
·  79 PLN – KAT. V
·  89 PLN – KAT. VI
·  99 PLN – KAT. VII
·  850 PLN – VIP
Dzieci do lat 6 są uprawnione do bezpłatnego wejścia na zawody tylko z pełnoletnim opiekunem (dziecko musi siedzieć na kolanach opiekuna).
Pakiet VIP obejmuje: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) lub VIP Silver (C1, C2, C3, C4), catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00), nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe (od 18.30 do 23.00), upominek od organizatora, program zawodów.
 

BILETY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ

NA WÓZKACH INWALIDZKICH
 

Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich mogą kupić bilety w rzędach miejsc nad sektorami D4,D5,D6,D7,D14,D15,D16,D17 (pakiet osoba na wózku opiekun): 49 PLN 1 PLN. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres niepelnosprawni@kupbilet.pl.