Mówi się, że środa to taki mały piątek, w związku z czym jest to idealny moment na zaplanowanie szybkiego wyjazdu do jednego z przepięknych miast. Szczególnie warto to zrobić, gdy podróż pomiędzy Warszawą a Krakowem zajmie nam tylko 4 godziny i 20 minut!

Za ile zawieziemy Cię do Krakowa lub do Warszawy? Za tylko 13 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Idealna cena na wypad ze znajomymi, ukochaną osobą lub rodziną, choćby weekendowo.
Podróż możesz odbyć w terminie między 27 maja a 16 czerwca! Przejazdy odbywają się najwyższej klasy, komfortowymi, dwupokładowymi autokarami wyposażonymi w odchylane, rozsuwane na boki fotele, które posiadają pasy bezpieczeństwa. Ponadto w każdym autokarze znajdziesz dostęp do darmowego WiFi, klimatyzację, toaletę oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo na trasie Warszawa – Kraków w przypadku kursów bezpośrednich oferujemy bezpłatny poczęstunek serwowany przez nasz personel pokładowy.
Bilety w tej promocyjnej cenie możesz zakupić już dziś, 27 maja! I sprzedaż będzie trwała aż do 31 maja! Jednak liczba biletów jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnia chwilę.
Aby skorzystać z tej niesamowitej okazji pamiętaj, aby skorzystać z Kodu Promocyjnego. Tym razem jest to: ASTROMEGA
Zarezerwuj bilety na www.polskibus.com