Stambuł został gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń sektora turystyki biznesowej, wystawy ACE of M.I.C.E. (eng. MICE – meeting-incentive-conferences-event).

Jednym z głównych wydarzeń wystawy, która odbędzie się w dniach 26-28 lutego br., będzie uroczyste wręczenie nagród ‘ACE of M.I.C.E Congress, Meeting and Event Awards’. To jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży turystyki biznesowej.
Wystawa ACE of M.I.C.E., która jest największym międzynarodowym wydarzeniem w sektorze MICE, w tym roku już po raz drugi otworzy swoje drzwi dla gości. Wystawa odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2015 roku w Centrum Kongresowym w Stambule (eng. Istanbul Congress Center), gdzie spotkają się specjaliści sektora MICE zarówno z Turcji, jak i wszystkich zakątków świata.
Grupa Tourism Media organizuje wystawę ACE of M.I.C.E., aby podnieść świadomość na temat aktywności prowadzonych w ramach sektora MICE. W tym roku wydarzenie zgromadzi organizatorów różnego rodzaju imprez oraz kongresów z ponad 25 krajów, a o stronę organizacyjną wystawy zadba agencja Tatu Event. Obecne na imprezie firmy poddadzą dyskusji różnorodne kwestie związane z branżą turystyki biznesowej, takie jak: zaplecze hotelowe oraz potencjalne miejsca organizacji spotkań, zarządzanie i koordynacja eventów, scenografia, system aplikacji, transfery, okresowe wsparcie w zakresie HR, dźwięk, oświetlenie sceny, a także rozwiązania wideo oraz digital.   

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWA NAGRODA W BRANŻY
Wystawę rozpocznie uroczysta impreza inauguracyjna, która odbędzie się 26 lutego br. w Volkswagen Arena przy udziale 2000 zaproszonych gości. 27 lutego odbędzie się uroczysta ceremonia rozdania nagród ACE of M.I.C.E. Congress, Meeting and Event Awards w centrum kongresowym Halic. Nagrody zostaną wręczone w 4 głównych kategoriach i 23 branżach. Jak dotąd wpłynęło 151 zgłoszeń, z których jury złożone z 90 specjalistów sektora turystyki biznesowej wyłoni zwycięzców. Przebieg konkursu będzie rejestrowany  na stronie internetowej www.miceodulleri.com. Oprócz grupy finalistów, w gali udział weźmie 3000 krajowych oraz międzynarodowych specjalistów  branży MICE.
Przy okazji tegorocznej wystawy ACE of M.I.C.E., przeprowadzone zostaną badania statystyczne dotyczące sektora turystyki biznesowej, na podstawie informacji zebranych na kongresie, podczas spotkań i rozmów z uczestnikami. Wyniki badań zostaną ogłoszone na konferencji prasowej w styczniu.
To jedyna jak dotąd wystawa dotycząca MICE, która zostanie zorganizowana w Turcji. Wydarzenie zachęca do udziału interesującymi panelami dyskusyjnymi, seminariami oraz licznymi okazjami do nawiązania nowych znajomości biznesowych. W 2014 r. wystawę ACE of M.I.C.E. odwiedziło ponad 10.000 osób. Organizatorzy nie spoczywają na laurach i liczą, że w tym roku ta liczba wzrośnie. Więcej informacji na temat wystawy ACE of M.I.C.E można znaleźć na stronie www.ameistanbul.com.   

 

Grupa Tourism Media rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku aspirując do bycia liderem w świecie sektora MICE. Tourism Media od 8 lat jest kluczowym graczem w branży turystyki biznesowej, regularnie publikuje Przewodnik MICE (Congress & Meeting Guide), Magazyn M.I.C.E, jak również zarządza stronami internetowymi www.kongretoplanti.com i www.eventturkiye.com. Tourism Media już od 8 lat jest kluczowym graczem w branży MICE, a poprzez organizację licznych gali z rozdaniem nagród oraz wystaw, konsekwentnie buduje reputację Turcji jako centrum turystyki biznesowej.