W dnia 15-18 września br. w Moskwie odbędą się międzynarodowe targi produktów spożywczych. WorldFood 2014 przez lata stało się głównym miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu spożywczego oraz wody i napojów, a także tętniące życiem źródło produktów na rynek rosyjski oraz republik bałtyckich i Bliskiego Wschodu. Wśród tegorocznych polskich wystawców znajdzie się również Staropolanka, naturalna woda mineralna, produkowana w Uzdrowiskach Kłodzkich, która poprzez swoją obecność na targach, chce rozbudowywać sprzedaż eksportową.  

WorldFood 2014 w Moskwie, to bardzo ważne wydarzenie dla światowej branży spożywczej, które przyciąga ogromną rzeszę producentów, hurtowników, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych i restauratorów. W czasie targów wystawcy mogą nie tylko nawiązać intratne relacje biznesowe, ale również znaleźć popyt na swoje produkty na dotychczas nieznanych rynkach. W ciągu zaledwie czterech dni wydarzenia, wystawców odwiedzą tysiące zwiedzających.
– Obecność Staropolanki na targach w Moskwie jest dla nas początkiem długofalowej koncepcji budowania sprzedaży eksportowej. I jak pokazuje doświadczenie branży, to bardzo dobre miejsce do rozpoczęcia budowy międzynarodowych relacji biznesowych, tym bardziej, że są to targi o dużym znaczeniu geograficznym. A jak pokazują nasze badania rynku, istnieją regiony poza Europą, gdzie jest spore zapotrzebowanie na wodę butelkowaną, w szczególności wysoko zmineralizowaną – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU.
Stoisko Staropolanki podczas WorldFood 2014 będzie oferowało różne rodzaje wody, w tym również tzw. wody smakowe oraz napoje kolorowe. Prezentowane będą także różne formaty opakowań. A dla smakoszy najwyższej jakości wody mineralnej przewidziana jest degustacja szerokiej gamy produktów Staropolanki.

***
Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.
www.uzdrowiska-pgu.pl

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.
Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.
www.staropolanka.pl