W dniach 23-24 sierpnia br. na kołobrzeskich kortach tenisowych już po raz siódmy odbędzie się  Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych na rzecz rodzin po zmarłych policjantach. W tegorocznych zawodach swój udział zapowiedzieli m.in. Urszula Dudziak, Anna Guzik, Tomasz Stockinger, Henryk Sawka oraz Zenon Laskowik, jak również lokalni funkcjonariusze publiczni – policjanci, sędziowie i prokuratorzy. Zawodnicy i uczestnicy tego dobroczynnego turnieju będą pili naturalną wodę mineralną Staropolankę, która jest partnerem tegorocznego wydarzenia oraz wyłącznym dostawcą wody.

Tradycją się stało, że od kilku lat w drugiej połowie sierpnia w Kołobrzegu odbywa się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych, który jest już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, organizowanych przez zachodniopomorską Policję. Wydarzenie objęte jest patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, a w organizację angażuje się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów województwa zachodniopomorskiego oraz władze miasta Kołobrzeg.
Co roku uczestnicy turnieju łączą  dobrą zabawę z pomocą dla rodzin po nieżyjących kolegach. Nie inaczej będzie w tym roku. Oprócz zmagań sportowych odbędą się również licytacje wartościowych przedmiotów. Cały dochód trafi na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Turniej rozpocznie się w sobotę 23 sierpnia br. o godzinie 10.00, a tenisiści będą walczyć o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.
 – Kołobrzeski turniej tenisowy jest ważny dla nas z dwóch powodów. Po pierwsze, jako firma społecznie odpowiedzialna, chętnie angażujemy się w wydarzenia, które mają na celu pomoc i wsparcie potrzebującym – w tym wypadku rodzinom po zmarłych policjantach. Po drugie, Staropolanka zgodnie ze swoją strategią, chce być zawsze tam, gdzie odbywają się ważne wydarzenia sportowe, a szczególnie tenisowe. Tym samym potwierdzamy, że Staropolanka jest wodą odpowiadającą każdej aktywności, w tym także sportowej – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU, producenta Staropolanki.     
Staropolanka, jako jeden z partnerów będzie wyłącznym dostawcą wody Staropolanki, zarówno dla zawodników, jak i kibiców tego sportowego wydarzenia. Co więcej, marka Staropolanka już po raz kolejny będzie obecna i zaangażowana w tenisowe święto. Wcześniej dwukrotnie wspierała Agnieszkę Radwańską podczas finału i półfinału Wimbledonu w Londynie, a także dwukrotnie była partnerem turnieju kobiecego tenisa BNP Paribas Katowice Open.   
***
Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.
www.uzdrowiska-pgu.pl

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.
Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.
www.staropolanka.pl