i zimowych rowerowych zjazdów po ośnieżonych stokach w Świeradowie – Zdroju
W piątej już edycji zawodów Snow Downhill wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z całego Dolnego Śląska. Partnerem akcji – podobnie jak rok temu – był INTERFERIE Aquapark Sport Hotel.

Entuzjaści ekstremalnych sportów zimowych mieli okazję obserwacji zmagań rowerzystów, specjalizujących się w zjazdach rowerowych po śniegu. Zadaniem zawodników było jak najszybsze pokonanie stromego i ośnieżonego stoku.
– Widowiskowe imprezy przyciągają nie tylko rowerzystów szukających adrenaliny, ale również wypoczywających w kurorcie turystów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Gości, INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Szklarskiej Porębie partneruje takim sportowym wydarzeniom. Oferta łącząca aktywny wypoczynek z pełnymi emocji przeżyciami, cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem  – informuje Dariusz Lubos, dyrektor INTERFERIE Aquapark Sport Hotel.
Doskonale przygotowana baza zabiegowa obiektu INTERFERIE Aquapark Sport Hotel czekała na wszystkich uczestników Snow Downhillu, którzy po sportowych zmaganiach mieli okazję regeneracji swoich sił w Centrum Zdrowia i Rekreacji. Zawodnicy mogli skorzystać między innymi z profesjonalnych masaży sportowych.
– Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dedykujemy im pakiety kuracyjne, które łączą w sobie możliwość wypoczynku z aktywnymi zajęciami sportowymi oraz zabiegami, pozwalającymi na pełną regenerację zdrowia – dodaje Dariusz Lubos. – Rozwiązanie proponowane przez nas jest na tyle atrakcyjne, że pozwala na pełne zagospodarowanie czasu wolnego naszych gości, którzy nie muszą szukać usług prozdrowotnych poza hotelem. Proponując gościom zabiegi lecznicze, jako jedni z niewielu oferujemy kompleksowe usługi podnoszące sprawność fizyczną i dobre samopoczucie.
Profesjonalna baza zabiegowa obejmująca terapię falami uderzeniowymi, balneologię czy hydroterapię jest stałym elementem pakietów pobytowych dla gości INTERFERIE Aquapark Sport Hotel, zmagających się ze schorzeniami neurologicznymi, reumatologicznymi i narządów ruchu.