Myślałaś już jak celebrować 8 marca w tym roku? Niezależnie na jaką przyjemność postawisz, zrób coś tylko dla siebie. Oto kilka niebanalnych propozycji, które pozwolą cieszyć się tym dniem zarówno tylko we własnym towarzystwie, w gronie przyjaciółek  czy też z  ukochanym.


Tradycyjny podarunek to zawsze miły akcent Święta Kobiet, ale o tym, czy ten dzień zostanie zapamiętany jako niepowtarzalny i wyjątkowy decyduje sposób i forma jego spędzenia. W dobie szybkiego tempa życia, nawału obowiązków zawodowych i wielu stresujących sytuacji postawienie na relaks jest dobrym pomysłem.

Warto skorzystać z muzykoterapii  podczas wyciszających koncertów na misy i gongi tybetańskie. Ten wyjątkowy „masaż” dźwiękiem wprawia każdy fragment ciała w wibracje i drgania rezonujących instrumentów. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu, w tym nawet do samego DNA. Oddziałują też korzystnie na kanały energetyczne (meridiany) odblokowując je. W rezultacie następuje usuwanie toksyn z organizmu, regulacja funkcji narządów wewnętrznych, zostają również złagodzone różnego rodzaju bóle. Koncertu można wysłuchać na siedząco, ale wskazana jest pozycja leżąca. Miękkie poduchy i tkaniny, przytłumione światło i poruszające wyobraźnię drgania muzyki wpływają kojąco na wszystkie zmysły i sprawiają, że po takim niezwykłym koncercie z łatwością przychodzi głęboki relaks i odprężenie.

Modnym ostatnio pomysłem na wspaniały czas ze znajomymi jest nocne saunowanie, które równocześnie niesie uczestnikom moc wrażeń i korzyści dla zdrowia. Naturalne kąpiele saunowe dobroczynnie wpływają na organizm, to swoisty rytuał, podczas którego można prawdziwie wypocząć. Saunowanie pomaga zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, dzięki czemu jest doskonałym pomysłem na wspólny relaks, a późna pora sesji w Łaźniach Rzymskich dodaje spotkaniom dreszczyku emocji.

Bezcennym prezentem dla zdrowia i kobieciej urody są odmładzające zabiegi w ramach unikatowej Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”. Innowacyjny program Manor House SPA  obejmuje zdrowe i bezpieczne, bo wyłączenie naturalne terapie, które przynoszą efekt porównywalny do botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Warto wymienić: rewitalizację mięśni głowy i szyi, drenaż limfatyczny twarzy, refleksologię twarzy czy też masaż twarzy bańką próżniową. Prawdziwą rewelacją jest całkowicie fizjologiczny lifting twarzy o widocznych efektach odmładzających oparty na  mioestetyce (zabiegi mięśniowo-powięziowe) i biomechanicznej stymulacji urządzeniem BMS z jednoczesnym wprowadzaniem przez skórę monojowego złota. Już kilka zabiegów doskonale odżywia skórę i tkankę podskórną oraz prowadzi do stopniowego wzrostu objętości i napięcia mięśni mimicznych twarzy. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, a rysy twarzy stają się bardziej wyraziste, przez co twarz wygląda na młodszą o kilkanaście lat. Kompleksową rewitalizację twarzy warto zakończyć  tzw. eliksirem młodości – zabiegami z wykorzystaniem bioelektrod livewave®.

Więcej informacji: www.manorhouse.pl