Już jutro ostatni dzień roku i wielka zabawa sylwestrowa na błoniach Stadionu Narodowego. Poza występami polskich zespołów – Artura Rojka, Hey, Budki Suflera i zagranicznych gwiazd – Jasona Derulo i Dash Berlin oraz spektakularnym pokazem sztucznych ogni, Stołeczna Estrada przygotowała dla warszawskiej publiczności jeszcze kilka niespodzianek: hit tegorocznej świątecznej iluminacji pojawi się na terenie imprezy wraz z bezpłatnym dostępem do Internetu podczas zabawy.

A to wszystko po to by każdy mógł zrobić Sylwestrową Fotę i pokazać jak wita Nowy Rok!

Specjalnie z okazji Sylwestra na terenie imprezy pojawi się wyjątkowy, świetlny napis I[]Warsaw, który stanowi cześć świątecznej iluminacji Warszawy (na co dzień można go oglądać na pl. Powstańców Warszawy). 31 grudnia wszyscy uczestnicy imprezy przy Stadionie Narodowym będą mogli zrobić sobie zdjęcie z napisem, który uzupełniony będzie o sylwestrowy element – zamiast choinki pojawi się zegar wskazujący chwilę tuż przed północą. Napis, który ma 20 metrów długości, a jego litery ponad 2 metry wysokości, będzie wyjątkowym tłem do sylwestrowych zdjęć tuż obok ogromnej, sylwestrowej sceny, Stadionu Narodowego i trwającego 13 minut widowiska pirotechnicznego.
Napis świetlny pojawi się na terenie imprezy dzięki współpracy z Zarządem Dróg Miejskich i firmą Multidekor.

Organizatorzy zachęcają uczestników imprezy do oznaczania swoich zdjęć z warszawskiej zabawy hashtagiem (#wawasylwester) oraz zamieszczania ich na swoich profilach na portalach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.  Zdjęcia oznaczone w ten sposób trafią do wirtualnej galerii na www.wawasylwester.pl, a część z nich, wybierana na bieżąco podczas imprezy, zostanie wyświetlona na ekranach przy scenie. Każdy może więc zobaczyć swoje selfie podczas Sylwestra w dużym formacie.

Na tych, którzy wezmą udział w zabawie czekają wyjątkowe nagrody. Spośród zdjęć wykonanych podczas imprezy autorzy trzydziestu wybranych fotografii zostaną nagrodzeni unikatowymi płytami gwiazdy wieczoru Jasona Derulo ufundowanymi przez Warner Music Poland z autografem artysty. Finał konkursu płytowego 2.01.2015 na stronie www.wawasylwester.pl

Żeby ułatwić publikowanie sylwestrowych zdjęć z oznaczeniem #wawasylwester w trakcie imprezy, Stołeczna Estrada wraz z partnerem WiFi Marketing zorganizuje specjalne strefy z dostępem do bezpłatnego Internetu. Dzięki temu każdy chętny będzie mógł tworzyć wirtualną galerię sylwestrowej Warszawy.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy (godzinowy program koncertów, mapka terenu imprezy, wejścia, dojazdy) na stronach: www.estrada.com.pl oraz www.um.warszawa.pl.

Dołącz do nas na FB i poinformuj znajomych, że wybierasz się na Sylwestra na błoniach Stadionu Narodowego: https://www.facebook.com/events/335188330001851/

Na sylwestrową zabawę zapraszają:
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Stołeczna Estrada, Stadion Narodowy i Radio ZET.
Główny sponsor: PGE Polska Grupa Energetyczna.
Partnerzy: Metro Warszawskie i Zarząd Transportu Miejskiego, WiFi Marketing